Advertisement

W Piotrkowie powstanie kolejny park handlowy?

Strefa FM Piątek, 05 maja 202353
Budowa kolejnego dużego parku handlowego planowana jest w Piotrkowie Trybunalskim. Aktualnie trwają prace projektowe. Inwestycję planuje spółka Rank Progress S.A. z Legnicy.
fot. materiały spółki Rank Progress S.A. fot. materiały spółki Rank Progress S.A.

Kolejny park handlowy ma powstać przy Al. Sikorskiego przy wyjeździe na Bełchatów. O takiej inwestycji w tym miejscu mówi się od lat. W 2016 roku informowaliśmy o planach budowy marketu budowlanego Castroama.


Okazuje się, że wyczekiwana od kilku lat budowa tego marketu budowlanego nabiera bardziej realnych kształtów. Firma prowadzi obecnie prace projektowe. Z opublikowanej przez Rank Progress S.A. wizualizacji obiektu wynika, że na terenie parku handlowego znajdzie się m.in. właśnie Castorama oraz Agata Meble.

Planowana inwestycja będzie obejmować market budowlany, market meblowy a także park handlowy. Planujemy także otwarcie obiektu typu drive - czytamy na stronie internetowej inwestora.

Jak informuje portal investmap.pl, projektowany park handlowy ma mieć łączną powierzchnię około 17 200 m2 oraz duży parking, który pomieści około 700 samochodów.


Na razie nie ma konkretnych terminów kiedy miałaby się rozpocząć budowa tego obiektu.

POLECAMY


Zainteresował temat?

17

8


Advertisement

r e k l a m a

Advertisement

Komentarze (53)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

goœć_obserwator ~goœć_obserwator (Gość)15.05.2023 21:00

a moze uruchomic kilka placow handlowych dla handlujacych warzywami np.starowka
, wysoka bo radni niktorzy przez 16 lat nie moga przepchnac tego tematu a w tych okolicach
mieszkaja sami emeryci.

30


iska ~iska (Gość)09.05.2023 10:38

Władze miasta powinny zabiegać o nowe miejsca pracy tak by zatrzymać młodych w mieście.Wystarczy jedna, dwie dobre fabryki produkcyjne ....pewne miejsca pracy i rozwój .Zacząć od produkcji ,,,czegoś,,, wyrobić sobie marke , wysyłać za granice i przynosić zyski. Młodzi potrzebują stabilnej pracy i mieszkań . Starszych niedługo zabraknie i co ? pustki ..i dla kogo te markety ????

90


obywatelPT ~obywatelPT (Gość)12.05.2023 10:16

Po porażce(jesień-wiosna) na starcie nowej galerii handlowej na sulejowskiej , oraz pustkach w fokusie nikt nie ruszy łopatom na nowej inwestycji. Piotrków niestety się wyludnia nie wiem tylko czy inwestujący w powierzchnie handlowe to wiedzą. Miejsce pracy w galerii to żadna atrakcja i powód do radości dla młodych ludzi.
Przykre jest to że w Polsce lokuje się intratne posady w stolicy i kilku dużych miastach a reszta to "prowincja" - ponoć jest to cecha państw trzeciego świata.

40


nowy ~nowy (Gość)06.05.2023 06:58

Po co to komu potrzebne do zwiedzania w mieście emeryci za chwilę N=Park ruszy i tylko patrzeć jak Fokus padnie za biedni ludzie w mieście za chwilę wszystkie markety padną nic konkretnego w nich nie ma. Ja jadę do prywatnego sklepu i dostaje wszystko co chcę

135


sdasfasdfsded ~sdasfasdfsded (Gość)08.05.2023 11:33

akurat market budowlany bardzo się przyda bo OBI ma ceny zawyżone ze względu na brak konkurencji. (wystarczy zobaczyc na stronie WWW jakie mają ceny w swoich marketach w Warszawie)

04


polak ~polak (Gość)06.05.2023 10:59

panie chojniak wpuścił by pan jakiś zakład produkcyjny by ludzie mieli prace a nie tylko od 20 lat tylko hering i wyzysk a w Tomaszowie czy radomsku jest inaczej tylko w Piotrkowie galerie i markety

194


Jurny stefan ~Jurny stefan (Gość)07.05.2023 14:42

Idymy na promocje. Może bedom tanie gwoźdźie?

13


go?ć_gość ~go?ć_gość (Gość)06.05.2023 12:18

Po co?

55


go?ć_anonim ~go?ć_anonim (Gość)07.05.2023 07:36

Co jak co ale kolejny market się przyda

55


tede ~tede (Gość)05.05.2023 13:33

Handel i usługi w centrum miasta padną całkowicie. Już teraz co drugi lokal użytkowy przy Słowackiego stoi pusty a w uliczkach bocznych jest jeszcz gorzej

316


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat