Tyrolka i wiele innych atrakcji

Region Sobota, 31 grudnia 20227
W Wolborzu zakończyła się budowa strefy rekreacyjno-wypoczynkowej, która powstała przy tamtejszym orliku. Na dzieci, ale i dorosłych, czeka tam atrakcji.

Ładuję galerię...

 

Budowa już dobiegła końca, a w ostatnich dniach efekty wykonanej inwestycji oglądali burmistrz Wolborza Andrzej Jaros oraz jego zastępca Dymitr Jędryka. A co można znaleźć na nowym obiekcie?

Stoliki do gry w warcaby, ping ponga i chińczyka, publiczne hamaki, ławki oraz tablice edukacyjne związane z ochroną przyrody. Dla amatorów grillowania zbudowana została nawet strefa z betonowym grillem, ławkami i stolikami. Z kolei miłośnicy ćwiczeń na świeżym powietrzu mogą korzystać ze strefy street workout oraz dwóch trampoliny i tyrolki dla dzieci – wyliczają urzędnicy.

Inwestycja kosztowała blisko 400 tysięcy złotych, ale gmina poniosła tylko niewielką część kosztów.  Blisko 100 tys. złotych pokryła dotacja z Urzędu Marszałkowskiego, a kolejne 300 tys. zł pochodziło z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi.

POLECAMY


Zainteresował temat?

0

0


Komentarze (7)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Tyrolska? ~Tyrolska? (Gość)31.12.2022 17:12

Żyje na tym świecie już sporo, ale co to jest tyrolka?

13


Wolborzanin ~Wolborzanin (Gość)31.12.2022 17:11

I fajnie tylko prosimy o nie przyjeżdżanie z dziećmi z Piotrkowa. Macie tam swoją mediatekę więc tam siedźcie

24


Miastowa Wolbórz ~Miastowa Wolbórz (Gość)31.12.2022 17:15

Przyjadą gazomierze i zniszczą dlatego u nich nic nie ma

21


go?ć_mieszkaniec ~go?ć_mieszkaniec (Gość)31.12.2022 14:33

Ktoś się znowu oblowil

40


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat