Te drogi są już w pełni do dyspozycji kierowców

Poniedziałek, 20 maja 20243
Burmistrz Sulejowa oraz pracownicy sulejowskiego magistratu dokonali odbioru ulicy Spacerowej w Sulejowie, odcinka od DK 12/74 w kierunku Podkałku, a także fragmentu między Witowem a Witowem-Kolonią. To oznacza, że oficjalnie zakończono już te inwestycje.

Ładuję galerię...

Na wszystkich wymienionych odcinkach wylano nową warstwę asfaltu, a przy drogach w stronę Podkałku oraz pomiędzy Witowem a Witowem-Kolonią wykonano także nowe pobocza. Mariusz Szczęsny, wiceprzewodniczący Rady Miejskiej w Sulejowie, który zabiegał o przebudowę odcinka drogi od DK 12/74 w stronę Podkałku, chciałby, aby asfalt wylano także na ostatnim odcinku tej drogi, bezpośrednio łączącym się z ulicą Rolniczą/Magnolii.

Będę czekała na ten wniosek, ponieważ jest to jak najbardziej logiczne i uzasadnione i trzeba będzie to rozsądnie zaplanować. Trudno poruszać się po drodze gruntowej z dużym natężeniem ruchu. Cieszę się z każdej aktywności, która pozwala poprawić jakość życia mieszkańców, dlatego też będziemy czynili starania, żeby te inwestycje drogowe działy się nadal, szczególnie w tych miejscach, które są bardzo zniszczone i zdegradowane – powiedziała Dorota Jankowska, burmistrz Sulejowa.

 

Łączna długość zmodernizowanych odcinków wynosi prawie kilometr.

 

Obecnie trwa również remont ulicy Wodnej w Sulejowie. Poza tym jeszcze w tym miesiącu drogowcy mają rozpocząć przebudowę ulic Cyprysowej i Cisowej w Uszczynie.

POLECAMY


Zainteresował temat?

1

1


Komentarze (3)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

go?ć_lala ~go?ć_lala (Gość)20.05.2024 16:29

Dobrze że są niskie krawężnik to będę mogła parkować swojego merca

12


Piotrkowianin Piotrkowianinranga20.05.2024 21:50

Zdjęcie nr 3. To jakaś nowa świecka tradycja, że na łączeniu nowej asfaltowej nawierzchni ze starą wstawia się krawężnik w poprzek? Po co?!
https://cdn.e-piotrkow.pl/multimedia/foto/5b39e4698e2890b4f044080174fbd850.webp

10


reklama
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat