Advertisement

Srebrny medal piotrkowskich cheerleaderek

ePiotrkow Środa, 22 czerwca 202221531
Srebrny medal w kategorii zespołowej podczas Pucharu Polski w Nowym Dworze Mazowieckim zdobyły cheerleaderki z piotrkowskiego klubu Simare Cheerleaders.

Ładuję galerię...

Był to pierwszy w tym sezonie turniej z cyklu Pucharu Polski Polskiego Związku Sportowego Cheerleadingu. W zawodach wzięło udział kilkadziesiąt podmiotów z całej Polski. Piotrków reprezentował klub Simare Cheerleaders, który startował w dwóch konkurencjach – Pom dance Premier Junior Młodszy Zespoły oraz Pom dance Premier Junior Duety.

 

Piotrkowianki zdobyły srebrny medal w kategorii zespołowej oraz 8. miejsce w kategorii duetów. Zespół Simare Cheerleaders wystąpił w składzie: Zuzia Adamczyk, Julia Antońska, Iga Ostalec, Natalia Trawczyńska, Natalia Szymańska, Natalia Łojek, Julia Szafrańska, Oliwia Manikowska, Weronika Łoś, Nikola Szmidt, Lena Żarska.

Mimo zakończenia roku szkolnego oraz zbliżających się wakacji piotrkowskie cheerleaderki nie zwalniają tempa. W lipcu oraz sierpniu planują regularne treningi, na które zapraszają wszystkie chętne osoby. Zajęcia odbywać się będą w dwóch grupach – turniejowej, dla młodzieży w wieku 12-15 lat oraz grupie otwartej dla dzieci w wieku lat 5-7 lat - zapraszają trenerzy piotrkowskiego zespołu. 

Szczegóły oraz zapisy można uzyskać pod numerem telefonu: 668 420 220.


Zainteresował temat?

1

1


Advertisement

r e k l a m a

Advertisement

Komentarze (1)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zawodnik ~Zawodnik (Gość)23.06.2022 07:23

AKS gratuluję medalu. Tak dalej.Powodzenia.

01


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat