Spalone wnętrze pnia lipy drobnolistnej

Poniedziałek, 15 listopada 20100
Przy ścieżce przyrodniczo-leśnej, Przystanek 10 "Matecznik lipowy " podpalono wnętrze pnia lipy drobnolistnej w wieku około 200 lat.
Spalone wnętrze pnia lipy drobnolistnej

Przeglądając najnowsze informacje, nie sposób było na spokojnie pominąć treść:
"Spłonął historyczny dąb." i ujęcie z klatki wideo przedstawiające leżące spalone drzewo ...

 

Film wideo obrazował zniszczenia pomnika przyrody - dębu Napoleon. Cytowana w artykule treść wypowiedzi nadleśniczego Macieja Taborskiego, " To jest barbarzyństwo, brak mi po prostu słów.

 

To, co przetrwało kilkaset lat, co było ciekawostką nie tylko na skalę regionalną, ale i całego kraju, przestało istnieć przez ludzką głupotę" można także odnieść do zaistniałej sytuacji na terenie naszego Nadleśnictwa, gdzie przy ścieżce przyrodniczo - leśnej w Kole - PRZYSTANEK 10 "MATECZNIK LIPOWY" , także podpalono wnętrze pnia lipy drobnolistnej w wieku około 200 lat i obwodzie 360 cm z usytuowaną w jej wnętrzu dziublą.
Patrz foto ...

POLECAMY


Zainteresował temat?

0

0


Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat