artykuł sponsorowany

SPOTkajmy się w kinie! Wygraj bilety do kina Helios w Focus Mall w Piotrkowie na cały rok

Poniedziałek, 06 maja 2024
Przez trzy tygodnie od 6 do 24 maja w Focus Mall w Piotrkowie trwa konkurs, w którym można zdobyć bezpłatne karnety dla dwóch osób na cały rok do kina Helios. Dostępne będą też dodatkowe nagrody dzienne w postaci podwójnych wejściówek. W sumie do wygrania będą aż 102 bilety. Aby wziąć udział w zabawie wystarczy posiadać darmową aplikację lojalnościową SPOT, dzięki której można skanować paragony za zakupy w galerii, zbierać punkty i wymieniać je na nagrody.
SPOTkajmy się w kinie! Wygraj bilety do kina Helios w Focus Mall w Piotrkowie na cały rok

Z okazji wiosny w Focus Mall w Piotrkowie rusza wielki konkurs, w którym można wygrywać podwójne bilety do kina Helios. W ciągu trzech tygodni od 6 do 24 maja, w każdy dzień, poza weekendami, będzie można wziąć udział w zabawie. Zabawa przeznaczona jest dla wszystkich użytkowników bezpłatnej aplikacji SPOT. Aby dołączyć do grających należy ściągnąć z Google Play lub App Store darmową aplikację lojalnościową SPOT i zainstalować ją w telefonie. Po zarejestrowaniu się wystarczy wybrać Focus Mall Piotrków Trybunalski jako ulubioną galerię i zacząć skanować paragony za zakupy zrobione w centrum.

 


Na osoby, które w ciągu trzech tygodni trwania zabawy zeskanują paragony na łącznie najwyższą sumę czekają trzy nagrody główne w postaci rocznych, dwuosobowych karnetów do kina Helios, oznacza to w sumie 12 wejść dla dwóch osób, do wykorzystania w ciągu kolejnych 12-stu miesięcy. Dodatkowo do wygrania są także nagrody dzienne w postaci podwójnych zaproszeń do kina. Wygrywa ten, kto danego dnia zeskanuje paragony na najwyższą kwotę. Wygrane można odbierać w punkcie informacyjnym w galerii.

 

Wyprawa do kina to doskonały sposób na spędzanie wolnego czasu. Razem z kinem Helios proponujemy nową, wiosenną akcję dla wszystkich naszych klientów. Będąc na zakupach w centrum wystarczy skorzystać z popularnej i bezpłatnej aplikacji SPOT i wygrywać bilety nie tylko dla siebie, ale i dla osoby towarzyszącej. Z aplikacji warto korzystać przy okazji każdej wizyty w Focus Mall, jako że można zdobyć wiele nagród. Udział w konkursie jest bardzo prosty i nie wymaga żadnych dodatkowych działań poza skanowaniem paragonów. Trzy tygodnie to sporo czasu i każdy ma szansę na wygraną. Zapraszamy wszystkich do udziału we wspólnej zabawie – mówi Olga Wiernicka, Regional Marketing Manager NEPI Rockcastle.

 


Co daje SPOT?

 

Robiąc zakupy w Focus Mall w Piotrkowie i skanując paragony zakupowe otrzymuje się punkty lojalnościowe, które można wymienić na różne korzyści i niespodzianki oraz korzystać ze specjalnych zniżek dostępnych tylko dla posiadaczy aplikacji. Wśród nagród dużym powodzeniem cieszą się vouchery do restauracji i kawiarni, bilety do kina, sprzęt elektroniczny smart, taki jak słuchawki czy głośniki, drobne AGD, kosmetyki, perfumy, książki czy gry planszowe. Katalog nagród jest stale zmieniany i aktualizowany. Aplikacja umożliwia trzy główne poziomy członkostwa w zależności od liczby posiadanych punktów – Bronze, Silver oraz Gold, dostępny jest też poziom VIP dla osób, które wolą automatyczne naliczanie punktów. O przynależności do danego poziomu decyduje liczba zebranych punktów, a w przypadku VIP zarejestrowanie w programie karty płatniczej, co umożliwia naliczanie punktów bez potrzeby skanowania paragonów. SPOT zapewnia też szybki dostęp do informacji o centrum, usługach, nowych wydarzeniach i promocjach oraz pomaga w poruszaniu się po centrum.

POLECAMY


Zainteresował temat?

0

0


reklama
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat