Robert Biedroń odwiedził Piotrków

Piątek, 17 marca 2023113
Przedstawiciele lewicy w ramach akcji promocyjnej „Lewica w trasie" po Polsce zaaranżowali spotkania w całej Polsce. Jednym z miast na tej liście był Piotrków.

Ładuję galerię...

Piątkowe spotkanie zorganizowały partia Lewica oraz Polska Partia Socjalistyczna, a uczestniczyli w nim między innymi posłowie Robert Biedroń, Wanda Nowicka, Joanna Scheuring-Wielgus, Anita Sowińska oraz senator Wojciech Konieczny.

 

Organizatorzy poruszyli politykę szkolną realizowaną przez ministra Czarnka, problem rozdziału państwa od kościoła, nawiązali do programów socjalnych, funduszy europejskich. Skrytykowali też finansowanie mediów publicznych, podjęli temat aborcji i równouprawnienia kobiet.

 

Robert Biedroń został przez nas zapytany, dlaczego akurat Piotrków znalazł się na tej liście. Oto jego odpowiedź.

 

Bo ja kocham Piotrków i tu byłem wiele razy i państwo zawsze mnie przyjmowaliście. Jak powiedziałem Piotrków ma ogromną historię parlamentaryzmu, to jest miejsce symboliczne, tu się wszystko zaczęło, a poza tym jest to przykład, które w wielu sprawach jest wykluczone i trzeba o tym mówić, szukać rozwiązań na to, żeby tego typu miasta odzyskiwały swoją godność, żeby miały swoją reprezentację, żeby się o nich mówiło dlatego.

 

 

 

POLECAMY


Zainteresował temat?

13

21


Komentarze (113)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

ojciec ~ojciec (Gość)20.03.2023 12:13

Czy zgwałcona przez bandytów kobieta jest szczęśliwą Rzeczpospolitą czy ofiarą zwyrodnialców, która ma prawo decydować o ochronie poczętego życia po tej osobistej tragedii, czy zadecyduje za nią o tym ktoś inny.

23


dsadsa ~dsadsa (Gość)20.03.2023 08:26

Byłem na tym spotkaniu.
Totalna reżyserka. Wszystko zaplanowane według konkretnego programu, który jest zupełnie oddalony od realiów ludzi żyjących w Polsce. Generalnie szkoda prądu na tej bajki. Ciągle kobiety, prawa kobiet, klimat. Totalne bzdety.

124


warmann ~warmann (Gość)20.03.2023 21:17

po postach widac ze w Piotrkowiak jest rozsadek, nie dajmy tuskom i biedroniom szans.

42


goœć_anna ~goœć_anna (Gość)18.03.2023 14:22

Lewica to bieda, brak rozwoju, zakazy, brak poszanowania dla tradycji, 65 płci, promowanie zboczeń, nawoływanie do łamania prawa i KK(aborcja), gospodarczy i ekonomiczny analfabetyzm,hipokryzja, zabicie przedsiębiorczości itd.itd. W większości popierają ich nieudacznicy i lenie. Na marginesie lewica w Polsce to kontynuacja personalna PZPR czyli macek Moskwy w Polsce w okresie przed 1989. Miler, Kwaśniewski , Czarzasty itd. to ludzie, którzy powinni mieć zakaz publicznych wystąpień i pracy w jednostkach publicznych po 1989r!!!Żeby nie było nieporozumień PiS to też lewica razem głosują zgodnie w sejmie tylko trzeba się tym zainteresować żeby wiedzieć. Boże chroń nas przed nimi.

2910


śzżak ~śzżak (Gość)19.03.2023 11:16

Sama młodzież , której sie robi wode z mózgu , dawni działacze pzpr ub i sb.

158


goœć_wiktor ~goœć_wiktor (Gość)19.03.2023 17:47


Ochrona życia od poczęci aż do naturalnej śmierci tak stanowi Konstytucja RP!!! Po drugie za pomoc w aborcji są stawiane zarzuty z Kodeksu Karnego takie mamy prawo!!! Lewica nawołuje do łamania prawa jednocześnie krzycząc KONSTYTUCJA!!! Ta Konstytucja powstała za rządów lewicy przypomnę na marginesie.

143


Rambo ~Rambo (Gość)18.03.2023 15:41

Przeprosił w końcu swoją mamę czy nie?

273


sedno ~sedno (Gość)20.03.2023 09:58

Każda partia grabi do siebie i dla swoich, a Suweren jest dla niej tylko zasłoną dymną do ukrywania partyjnego biznesu.

20


politolog ~politolog (Gość)18.03.2023 21:34

Biedroń, to ten co cały czas w UE działa przeciwko Polsce i Polakom. Tak jak Tusk, to zły człowiek. Totalna opozycja wraz z lewicą w UE opowiadają się za różnego rodzaju sankcjami wobec Polski. Oni NIGDY nie powinni rządzić już w Polsce.

2410


Łukasz Wiączek ~Łukasz Wiączek (Gość)18.03.2023 20:01

Jedno nieszczęście w postaci Macierewicza mamy, teraz puszka a teraz koń biedroński podrzucony,
Dni i kilo mułu.

1810


reklama
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat