Remont chodnika na Próchnika

UM Piotrków Trybunalski Piątek, 05 kwietnia 202417
Rozpoczął się remont chodników wzdłuż ulicy Próchnika. Starą nawierzchnię zastąpi nowa kostka betonowa. Prace obejmą odcinek od ul. Narutowicza do ul. Piastowskiej.

Ładuję galerię...

Na terenie Piotrkowa prowadzone są prace, które mają poprawić bezpieczeństwo zarówno pieszych, jak i kierowców. Modernizowane są nie tylko główne ulice, ale także te osiedlowe drogi. Jednym z takich przykładów jest rozpoczęta przebudowa chodnika wzdłuż ulicy Próchnika. Prace obejmą wymianę zniszczonej już nawierzchni na nową kostkę betonową.

Rozpoczęliśmy przebudowę chodników wzdłuż ul. Próchnika. Na początku prace obejmą odcinek od ul. Narutowicza do al. Piłsudskiego, następnie roboty przeniosą się na teren od al. Piłsudskiego do ul. Piastowskiej – informują pracownicy ZDiUM.

 

POLECAMY


Zainteresował temat?

1

2


Komentarze (17)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gosc138211 ~gosc138211 (Gość)05.04.2024 13:25

Bardzo się cieszę, że w sumie niezniszczona kostka brukowa na chodniku ulicy Próchnika (na zdjęciach, między Narutowicza a Piłsudskiego) jest tuż przed wyborami wymieniana na nową, złotą (albo tak mosiężną jak Mediateka), a popękane płyty chodnikowe pamiętające lata '80 na ulicy Belzackiej/Jedności Narodowej zostają na swoim miejscu. To są DOBRE WIADOMOŚCI NA WEEKEND!

193


reklama
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat