Advertisement

Przejazd na Rolniczej będzie zamknięty

UM Piotrków Trybunalski Wtorek, 28 czerwca 2022374326
Prace na ul. Rolniczej w Piotrkowie wkraczają w kolejny etap. W związku z tym, w najbliższy czwartek zamknięty zostanie znajdujący się tam przejazd kolejowy.
fot. UM Piotrków fot. UM Piotrków

Utrudnień należy się spodziewać od wczesnych godzin porannych - informują magistraccy urzędnicy.

Na czas frezowania kilkudziesięciometrowego fragmentu jezdni i ułożenia nowej nakładki asfaltowej zachodzi konieczność całkowitego zamknięcia przejazdu na ulicy Rolniczej - wyjaśnia Jarosław Bąkowicz, kierownik biura prasowego Urzędu Miasta w Piotrkowie.

Utrudnienia w tym miejscu potrwają przez około tydzień. Przez ten czas musicie pamiętać o wyborze alternatywnej trasy.


Zainteresował temat?

3

0


Advertisement
Advertisement

Komentarze (26)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

hgfh ~hgfh (Gość)29.06.2022 10:19

Największym osiągnięciem architektonicznym jest skrzyżowanie ulicy Rolniczej ze Spacerową. Za ten czyn powinni odebrać uprawnienia architektowi a inwestor powinien to poprawić na swój koszt własny z majątku osobistego.

50


dekkers ~dekkers (Gość)29.06.2022 10:17

Czy dla pieszych też będzie zamknięty???

30


erwinek ~erwinek (Gość)28.06.2022 11:57

Rok temu remontowany był przejazd i Rolnicza była zamknięta miesiąc czasu czy wtedy nie można było skoordynować remont przejazdu z remontem kawałka chodnika. A tak znowu zamkną ulice i umilą ludziom życie.

140


cynik ~cynik (Gość)29.06.2022 05:48

cyt." Prace na ul. Rolniczej w Piotrkowie wkraczają w kolejny etap." Właśnie "etapowość" i "remonty cząstkowe". Tym się charakteryzują remonty tzw. "miastowe". Oczywiście w Piotrkowie jakże Trybunalskim owe naprawy etapowe są już doprowadzone do skrajności. No bo na ile etapów można podzielić to "ogromną inwestycję" jak ta na Rolniczej. Wszyscy chcą żeby naprawić /wybudować od nowa/ Roosevelta. Wyobraźcie sobie na ile etapów może ta naprawa być podzielona....Horror ,horror będzie.

40


go?ć_kasia ~go?ć_kasia (Gość)28.06.2022 11:37

Pani Marlena jest bardzo skuteczna. Dziękujemy

42


Gumiok ~Gumiok (Gość)28.06.2022 18:51

Jok jo tero dojode do heringo?

31


go?ć_tata ~go?ć_tata (Gość)28.06.2022 22:41

Dzięki że pani Marlena nagrała spacer przez Rolniczą. Będziemy mieć ciąg dalszy ścieżki. A powinien być wcześniej zrobiony. Jednak jest moc

20