Advertisement
artykuł sponsorowany

Premiera dla najmłodszych i nie tylko

Czwartek, 28 lipca 2022
Przełom lipca i sierpnia pozwala na nadrobienie zaległości i obejrzenie filmowych nowości zanim zejdą z ekranu. Ale wśród znajdujących się na afiszu propozycji znaleźć można też nowość, to premiera filmu dla całej rodziny.
fot. materiały prasowe fot. materiały prasowe

Premierowa propozycja piotrkowskiego kina "Helios" to film familijny "DC Liga Super-Pets". Superpies Krypto i Superman są nierozłącznymi przyjaciółmi o tych samych supermocach. Ramię w ramię zwalczają przestępczość w Metropolis. Superman, razem z resztą Ligi Sprawiedliwości, zostaje jednak uprowadzony. Krypto musi przekonać naprędce zebraną grupę zwierzaków ze schroniska – Asa Bat-psa, świnkę zwisłobrzuchą PB, żółwia Mertona i wiewiórkę Chipa – do zapanowania nad własnymi, dopiero co odkrytymi mocami i pomocy w uratowaniu superbohaterów.

 

 

Poza tym nadal na ekranach kina można oglądać filmy prezentowane już przed tygodniem - "Thor: miłość i grom", "Na chwilę, na zawsze", "Niezgaszalni" czy "Elvis".

 

Cały repertuar na najbliższy tydzień znajdziecie na poniższej grafie:

 


Zainteresował temat?

0

0


Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat