Advertisement

Powrót piłkarzy - amatorów

OSiR Poniedziałek, 25 kwietnia 202219142
Po zimowej przerwie na boiska powrócili piłkarze – amatorzy. Pierwsze dwie kolejki rozgrywek ALPN przyniosły kilka niespodziewanych rozstrzygnięć.
ALPN ALPN

Fatalnie rundę wiosenną rozpoczęli zawodnicy trzeciej drużyny ubiegłego sezonu. Prym-Galeria Wnętrz w sobotę przegrał 3:7 z WKS Proszenie, a w niedzielę 0:9 z Eko Lukiem i spadł na piąte miejsce.

Rywalom złudzeń nie pozostawia za to mistrz. Barwil-Omega najpierw wygrał 6:0 z Eko Lukiem, a następnie 9:0 z FCC Environment i prowadzi w tabeli. Wicelider Moszczenica GG w sobotę walkowerem uległa FCC, co może  mieć bardzo duże znaczenie w kontekście walki o tytuł.

Od kompletu punktów rundę rewanżową zaczęła za to Starówka i umocniła się na trzecim miejscu.

Wciąż bez zdobyczy punktowej Drużyna Starszych Panów, ale na pocieszenie debiutantom można przypomnieć, że w rozgrywkach Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej organizowanych przez piotrkowski OSiR bierze udział dwanaście drużyn, które tworzą tylko jedną ligę. Nikt więc nie zazna goryczy spadku.

Mecze odbywają się w weekendowe poranki na bocznych boiskach przy ulicy Żwirki w Piotrkowie.Zainteresował temat?

2

1


Advertisement

r e k l a m a

Advertisement

Komentarze (2)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

setka ~setka (Gość)25.04.2022 18:13

Daniel nadal prowadzi Eko Luka?

11


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat