Piknik rodzinny "Dzień Sąsiada" w Twardosławicach

Region Wtorek, 11 czerwca 20243
Organizatorzy drugiej edycji pikniku "Dzień Sąsiada" nie kryli zadowolenia z dużej frekwencji. Zabawa dla całych rodzin, darmowe atrakcje dla dzieci czy wydarzenia sportowe towarzyszyły w niedzielnym (09.06.2024) wydarzeniu w gminie Grabica.

Stoiska kół gospodyń wiejskich z darmową degustacją, pokazy sprzętu strażackiego lokalnych OSP, animacje dla dzieci, dmuchańce, wata cukrowa czy popcorn, te i inne atrakcje towarzyszyły piknikowi "Dzień Sąsiada" w Twardosławicach. Współorganizatorem wydarzenia było Stowarzyszenie na rzecz rozwoju gminy Grabica "Nasza Ziemia Piotrkowska - Grabica" jak podkreślali, głównym celem pikniku była integracja społeczności lokalnej.

POLECAMY


Zainteresował temat?

1

2


Komentarze (3)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Marian P ~Marian P (Gość)13.06.2024 18:30

Dobrze ze to nie u mnie na wsi bo z sasiadami mam kose

20


Stefan Chmielny ~Stefan Chmielny (Gość)13.06.2024 09:42

Zabrakło zimnych browarów

30


Felcio ~Felcio (Gość)11.06.2024 19:17

Zabrakło rywalizacji zawodów, konkursów i nagród.

10


reklama
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat