Niespodziewana strata Polonii Piotrków

Strefa FM Niedziela, 25 sierpnia 20134
Polonia Piotrków nie może już pochwalić się kompletem punktów. W 4. kolejce klasy okręgowej drużyna trenera Bogdana Adaczyńskiego niespodziewanie zremisowała w Woli Krzysztoporskiej z miejscowym LKS 2:2 (1:1). Gospodarze zdobyli wyrównującego gola już w doliczonym czasie gry.

Rozpoczęło się niespodziewanie. W 15. minucie bramkarza Polonii pokonał grający trener drużyny z Woli Krzysztoporskiej Błażej Strzelczyk. Wyrównał na dziesięć minut przed przerwą Konrad Jarzembowski. Kiedy kilka chwil po wznowieniu gry drugiego gola dla gości zdobył Jakub Paprocki wydawało się, że piotrkowski zespół zdobędzie kolejny komplet punktów. Polonia seryjnie marnowała jednak dogodne sytuacje. W doliczonym czasie gry Daniel Adamus doprowadził do wyrównania i niespodzianka stała się faktem. Jeśli Omega II Kleszczów pokona LKS Mniszków to będziemy mieli zmianę na pozycji lidera w piotrkowskiej klasie okręgowej. Z innych wyników na uwagę zasługuje pierwsze zwycięstwo Ceramiki Opoczno. Drużyna Dariusza Rogulskiego rozbiła Grabkę Grabica aż 5:0. Hokejowy wynik w Lubochni, a punkt gospodarzom uratował skuteczny tego dnia Wiktor Gajewski.