Młodzi mundurowi odwiedzili komendę

Policja KMP Piotrków Wtorek, 27 lutego 20243
Policjanci z piotrkowskiej jednostki gościli uczniów klas mundurowych. Na miejscu uczniowie z Bujen mogli bliżej przyjrzeć się tajnikom pracy w policji.

Ładuję galerię...

Piotrkowska jednostka policji gościła tym razem uczniów klas mundurowych z Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Zawodowego w Bujnach. Na miejsce wraz ze swoimi szkolnymi opiekunami przybyła młodzież z klasy policyjnej oraz strażackiej.

 

Młodzi ludzie mieli okazję z bliska przyjrzeć się radiowozom policyjnym, zobaczyć i przymierzyć policyjny sprzęt. Zapoznali się również z pracą technika kryminalistyki, mogli sami zabezpieczyć różnego rodzaju ślady - relacjonuje st. sierż. Remigiusz Pacyna z piotrkowskiej policji.

Ponadto uczniowie mogli zapoznać się z bronią policyjną. Podczas spotkania zostały omówione zasady jej działania oraz bezpieczeństwa. Młodzież dowiedziała się też jak wygląda specyfikacja pracy w policji oraz mogła utwierdzić się w przekonaniu czy taka praca jest dla niej odpowiednia.

 

Spotkanie zostało zorganizowane przez Zespół ds. Profilaktyki Społecznej Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Piotrkowie Trybunalskim.

POLECAMY


Zainteresował temat?

0

0


Komentarze (3)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

go?ć_adam ~go?ć_adam (Gość)28.02.2024 10:03

Ja bym sie nie nadal na policjanta.Za dużo ludzi mnie lubi i szanuję.

30


Zgrywus ~Zgrywus (Gość)27.02.2024 22:46

Tam nima nic ciekawego,byłem rozczarowany

20


hgfhgh ~hgfhgh (Gość)27.02.2024 14:47

A później na służbę politycznym panom. Komendant główny powinien być wybierany w wyborach i niezależny od żadnej gabinetowej klamki w Polsce. Ukradłeś - do ciupy. A tu pan polityk, senator - on potrzebuje swobody wykonywania mandatu. Nie przeszkadzajcie mu. Honoru nie mają.

22


reklama
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat