Kolizje na DK1

Region Piątek, 08 grudnia 20173
Do 3 kolizji z udziałem 5 samochodów osobowych doszło na DK1 na wysokości miejscowości Wygoda. Nikt nie ucierpiał.
fot. archiwum ePiotrkow.plfot. archiwum ePiotrkow.pl

Na DK1 w okolicy miejscowości Wygoda około godz. 16 zderzyło się łącznie 5 samochodów osobowych. Zablokowany został lewy pas ruchu w kierunku Katowic. Na szczęście nikt nie doznał obrażeń. Jak poinformowała asp. Ilona Sidorko, oficer prasowy KMP Piotrków, samochody zostały przesunięte na pobocze i obecnie ruch odbywa się już bez utrudnień po obu pasach.

 

Apelujemy jednak o ostrożną jazdę, zwłaszcza po zmroku.

POLECAMY


Zainteresował temat?

1

1


Komentarze (3)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

okok ~okok (Gość)10.12.2017 16:03

Kiedyś często stał tam partol Policji drogowej. Gdzie są teraz ?
Kto tym zarządza ?

10


Witek ~Witek (Gość)08.12.2017 21:32

Ta droga na dojazd w pole się nadaje a nie do jazdy aut. To co Gierek zbudował jeszcze jest i obecna władza od 27 lat nie potrafi dziur połatać to wstyd na całą Europę i tylko o koryto się bija a społeczeństwa urzędnicy mają w d..... Kiedy odpowiedzialność każdego za wyrządzone szkody i zaniechania pora by urzędnik swoim majątkiem odpowiadał za swoje błędy bo dziś robią co chcą a winnego brak. Narobią syfu a posprzątać nie ma kto a podatnik musi ponosić konsekwencje ich błędów

60


P51 ~P51 (Gość)08.12.2017 20:31

Ta droga jest w skandalicznym stanie technicznym! W połączeniu z brawurą kierowców o nieszczęście jak widać łatwo!

110


reklama
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat