Advertisement

Kolejne zmiany na A1

GDDKiARegion Poniedziałek, 13 grudnia 202199878
W związku z kolejnym etapem prac na odcinku autostrady A1 (Tuszyn – Piotrków Trybunalski) od wtorku (14.12.2021) kierowcy muszą spodziewać się kolejnych zmian w organizacji ruchu. Na jezdni zachodniej (przed węzłem Piotrków Trybunalski Zachód – jadąc od strony Łodzi) rozpoczyna się demontaż tzw. separatorów, czyli barier oddzielających pasy ruchu.
fot.: P. Kwiatkowski fot.: P. Kwiatkowski

Prace będą postępowały w kierunku południowym i jest to konieczny warunek do przeprowadzenia następnego etapu robót. Będzie to wymagało przeniesienia ruchu w kierunku Katowic na jezdnię rozprowadzającą. Taka organizacja ruchu będzie obowiązywała do końca roku.

 

Niezależnie od tego 14 grudnia, a najdalej pojutrze zmieni się organizacja ruchu na DK74j w obrębie węzła Piotrków Trybunalski Południe. Ruch w każdym kierunku będzie odbywał się po właściwej jezdni. (Do Piotrkowa po jezdni południowej, a do Bełchatowa, jak dotychczas). W chwili wprowadzanych zmian należy się spodziewać zatrzymania ruchu, co może trwać do kilkudziesięciu minut - informuje Maciej Zalewski, rzecznik prasowy łódzkiej GDDKiA.

 

Ze względu na porę roku i dynamicznie zmieniająca się aurę, drogowcy zapowiadają, że podane terminy mogą zostać zmienione.


Zainteresował temat?

4

0


Advertisement
Advertisement

Komentarze (8)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

TOMMY ~TOMMY (Gość)14.12.2021 17:10

Wie ktoś kiedy oddany zostanie wiadukt łączący S8 i A1?

20


tak se siądę i myślę ~tak se siądę i myślę (Gość)14.12.2021 09:18

Czekacie niecierpliwie na otwarcie A1... a jak już otworzą, to tydzień później od razu wcisną e-toll. Teraz nie trzeba budować bramek, wystarczy decyzja i kilka poprawek w systemach. Znowu będzie płacz, że ruch przeszedł na DK91.

15


go?ć_anna ~go?ć_anna (Gość)13.12.2021 18:36

Jak już sie przyzwyczaiłam gdzie zjechać,wjechać to znowu przestawiają.Porażka.

714


ss ~ss (Gość)13.12.2021 19:02

Przecież są inne drogi.

42


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat