Advertisement

Kobiety z Piotrkowa pokazały moc!

Poniedziałek, 18 września 20233
Piotrkowskie Amazonki znalazły się na drugim stopniu podium XIX Regionalnej Spartakiady Amazonek, która w tym roku została zorganizowana w Tomaszowie Mazowieckim.

Ładuję galerię...

XIX Regionalną Spartakiadę Amazonek zorganizowano tym razem pod hasłem "Dążymy do sprawności".

Jest to impreza cykliczna, która co roku odbywa się w innym mieście naszego województwa, tym razem był to Tomaszów. Piotrkowskie Amazonki organizowały taką spartakiadę w 2010 roku. To też jedyna taka impreza w Polsce organizowana regionalnie. Poza tym odbywają się także ogólnopolskie spartakiady Amazonek, w których też kilkukrotnie brałyśmy udział - mówi Violetta Pabisiak, prezes Piotrkowskiego Stowarzyszenia Amazonek "Kamilki".


W imprezie uczestniczyło 11 drużyn z naszego województwa. Trzyosobowa ekipa z Piotrkowa Trybunalskiego wywalczyła srebrne medale.

Celem spartakiady jest zwrócenie uwagi na to, że choroba nie wyklucza i staramy się przez cały czas dążyć do sprawności - podkreślają Amazonki.

 Amazonki z Piotrkowa i okolic spotykają się dwa razy w miesiącu, a ich siedziba znajduje się na ul. Krasickiego 3. Można je znaleźć także na facebooku lub stronie internetowej www.eamazonki.pl.

POLECAMY


Zainteresował temat?

4

0


Advertisement
Advertisement

Komentarze (3)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

logikkk ~logikkk (Gość)19.09.2023 07:45

Brawo Wy.

20


Asterix ~Asterix (Gość)18.09.2023 13:36

Super Kobiety!!! Super MOC!!!

30


goœć_mika ~goœć_mika (Gość)18.09.2023 10:32

Dużo zdrowia i pozytywnej energii dla Pań.

40


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat