Kamil rozpoczął od wygranej

Strefa FM Sobota, 18 stycznia 20142
Od zwycięstwa rozpoczął swój start w juniorskim Australian Open piotrkowianin Kamil Majchrzak. W pierwszej rundzie singla zawodnik PKTZ Winner Piotrków wygrał po zaciętym boju z Australijczykiem Danielem Guccione 3:6, 7:5, 6:2.

Pierwszego seta wygrał reprezentant gospodarzy 6:3. Kamil zaczął się rozkręcać w drugim secie. Po dramatycznej walce doprowadził do remisu, wygrywając 7:5. O awansie do drugiej rundy decydował więc trzeci set. W nim zdecydowanie lepszy okazał się piotrkowianin, pokonując Guccione 6:2.

W drugiej rundzie singla rywalem Kamila Majchrzaka będzie Włoch Mateo Berretini. Warto dodać, że podopieczny Macieja Wściubiaka rozstawiony jest z numerem dziewiątym.

Kamil występuje także w deblu. Jego partnerem jest Australijczyk Omar Jasika. Duet Majchrzak - Jasika rozstawiony został z numerem siódmym.

W pierwszej rundzie para polsko-australijska odniosła dość łatwe zwycięstwo pokonując Japończyków Makoto Ochi/Ryotero Matsumura 6:4, 6:1.

O wynikach Kamila Majchrzaka będziemy informować na bieżąco na portalu epiotrkow.pl.