Advertisement

Jednogłośnie za absolutorium

ePiotrkowRegion Środa, 29 czerwca 202213233
Kolejny włodarz gminy w naszym regionie uzyskał absolutorium. Tym razem radni Gorzkowic przyznali je wójtowi Alojzemu Włodarczykowi.

Ładuję galerię...

Absolutorium przyznaje się za wykonanie ubiegłorocznego budżetu. Jest to ocena wystawiana przez radnych w kwestii zarządzania finansami gminy przez danego włodarza. To zarządzanie przez wójta Alojzego Włodarczyka w gminie Gorzkowice zostało wysoko ocenione. W głosowaniu wzięło udział piętnastu radnych i wszyscy byli za absolutorium. 

 

Po głosowaniu nie zabrakło kwiatów i gratulacji. Wójt Włodarczyk z kolei podziękował radnym, jednostkom pomocniczym oraz wszystkim pracownikom urzędu za współpracę. Jak podkreślił, dobre wykonanie budżetu to sukces nie tylko władz gminy, ale również wszystkich osób zaangażowanych w jego realizację.


Zainteresował temat?

0

1


Advertisement

r e k l a m a

Advertisement

Komentarze (3)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

goœć_gosc ~goœć_gosc (Gość)29.06.2022 22:53

Brawa dla wójta, zwłaszcza za wspieranie przedsiębiorców takich jak np. biznesmen Paweł D.

30


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat