IX Noc Bibliotek w Mediatece 800-lecia tuż-tuż

Czwartek, 05 października 20234
Wielkimi krokami zbliża się IX edycja Nocy Bibliotek, odbywająca się pod hasłem "Absurd nie czytać". Z tej okazji Miejska Biblioteka Publiczna w Piotrkowie zaplanowała różnorodne atrakcje. 7 października w Mediatece 800-lecia będzie można wziąć udział między innymi w warsztatach rodzinnych, podchodach, spotkaniu z autorką powieści obyczajowo-historycznych czy koncercie artysty znanego z telewizyjnych programów.
fot.: Miejska Biblioteka Publiczna w Piotrkowie Trybunalskim fot.: Miejska Biblioteka Publiczna w Piotrkowie Trybunalskim

Program tegorocznej edycji Nocy Bibliotek przedstawia się następująco:

16:00 - warsztaty familijne
17:00 - spotkanie autorskie z Aleksandrą Maludy
18:00 - koncert Michała Rudasia
20:00 - biblioteczne podchody
20:30 - wieczorna obserwacja nieba

 

Ponadto będą animacje oraz konkursy dla dzieci i dorosłych.

 

IX Noc Bibliotek w Mediatece 800-lecia

Na warsztaty familijne „Zaczytana SOWA” obowiązują zapisy telefoniczne pod numerem: 502 419 334.

 

IX Noc Bibliotek w Mediatece 800-lecia

 

Wstęp na spotkanie z Aleksandrą Maludy, autorką powieści obyczajowych z historią w tle jest wolny. Autorka jest absolwentką filologii polskiej UW, ukończyła również podyplomowe studia historyczne. Podkreśla, że pisze takie książki, jakie sama chciałaby przeczytać.

 

IX Noc Bibliotek w Mediatece 800-lecia

Natomiast na koncert Michała Rudasia będzie można się dostać za okazaniem bezpłatnej wejściówki, odebranej wcześniej w siedzibie MBP przy ul. ul. M. Curie-Skłodowskiej 3. Michał Rudaś to artysta od lat zajmujący się klasyczną muzyką indyjską, której tajniki zgłębiał podczas swoich wielu podróży do Indii. Ma na swoim koncie 4 płyty. Wokalista znany jest w Polsce z programów rozrywkowych „Jaka to melodia”, „Taniec z gwiazdami”, „The Voice of Poland” i „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”, a w Indiach ze swoich sukcesów w muzycznym telewizyjnym talent show „Dil Hai Hindustani”, którego był półfinalistą.

 

IX Noc Bibliotek w Mediatece 800-lecia

POLECAMY


Zainteresował temat?

4

0


Komentarze (4)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Piekarz ~Piekarz (Gość)05.10.2023 11:09

Warto dodać że dodatkową atrakcją Nocy Bibliotek będzie wystawa modelarska na której będzie można zobaczyć makietę kolejki wąskotorowej jak również modele pojazdów.

40


Buchacha ~Buchacha (Gość)05.10.2023 08:41

Chmury będą obsereować nocą? Za wiele nie zobaczą, ale co kto lubi.

31


reklama
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat