Festyn wieprzowiny znów przyciągnął tłumy

Region Niedziela, 20 maja 201814
III Festyn Wieprzowiny w Grabicy rozpoczął się w niedzielę 20 maja już o 11.30 częścią wystawienniczą. Festyn oficjalnie otwarto o 14.00, po czym na scenę wkroczyli artyści.

Ładuję galerię...

Na początek publiczności zaprezentowały się lokalne zespoły. Tym samym gmina pochwaliła się twórczością, jaka powstaje na jej terenie. Następnie za rozgrzanie widzów wzięły się formacje Mona Lisa oraz Big Party. Najwięcej emocji wzbudziła rzecz jasna gwiazda wieczoru, którą w tym roku była grupa Piękni i Młodzi, czyli topowy zespół disco polo. Dzięki świetnemu kontaktowi z publicznością rozruszała wszystkich zgromadzonych na placu OSP w Grabicy.

 

- Z roku na rok rozwijamy się. Są fajne zespoły, jest co zjeść, to idealny dzień na aktywny majówkowy wypoczynek. Wystawiło się u nas sporo firm, które prezentują rolnikom nowe rozwiązania sprzętowe i nie tylko. Wszystko jest związane z produkcją trzody chlewnej. To dla nas duże wsparcie merytoryczne, ale i finansowe. Mam nadzieję, że będziemy organizować kolejne edycje tego festynu - powiedział Krzysztof Kuliński wójt gminy Grabica.

 

Tak jak co roku imprezę zakończył pokaz sztucznych ogni. 

POLECAMY


Zainteresował temat?

8

8


Komentarze (14)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gość ~gość (Gość)23.05.2018 07:41

Jeśli chodzi o druchów to nie tylko z OSP Grabica ale także z ościennych miejscowości ale najlepiej przykleić łatkę Grabicy bo tu się odbywała impreza

00


gość ~gość (Gość)23.05.2018 07:40

Jeśli chodzi o druchów to nie tylko z OSP Grabica ale także z ościennych miejscowości ale najlepiej przykleić łatkę Grabicy bo tu się odbywała impreza

00


znafca ~znafca (Gość)23.05.2018 07:11

Niezłe wieprzowinki były:P

00


gość ~gość (Gość)22.05.2018 19:40

Ja byłem godzinę
Niech napiszą że wielodzietni nie mogą być wpuszczani mają zakaz
Ochrona recewisci grożą że pobja i skuja.
A gdzie była Policja?
Po co mają posterunek tej grabicy.?

10


gość ~gość (Gość)21.05.2018 06:55

Mnie wczoraj nie było.

83


Bolek ~Bolek (Gość)22.05.2018 08:25

Jest tyle możliwości do wyboru, że ogarnia mnie śmiech aby w takiej wiejskiej chucpie uczestniczyć i się podniecać. Co tam robić, żreć minso w różnej postaci i później nosić obwisłe dy, nadmiernie rozbudowane gęby i zapijać mocnym alkoholem, a później umierać od nadciśnienia, cukrzycy, itp i stać się władcą pilota. Tak to jest ten jedyny najważniejszy sposób na życie hehehehe

25


Antoś ~Antoś (Gość)21.05.2018 14:51

Byłem widziałem i odniosłem wrażenie , że w tym roku było coś jakby biednie na tej imprezie. Jeśli faktycznie jest to bardzo duże obciążenie dla tej gminy , to może lepiej nie organizować lub zmienić nazwe . Pozdrawiam Pięknych i Młodych.

40


gość ~gość (Gość)21.05.2018 14:31

Najlepsze były te chłoposzki z ochrony. Co to za firma może ktoś wie??

30


gość ~gość (Gość)21.05.2018 14:01

Ja tez byłem i szczerze powiem że było tak sobie - przyjechałem koło 19h i już prawie wszystkie stoiska z jedzeniem się pozamykały ...
Za to jak to w Polskim społeczeństwie piwko, piwko i piwko... i wóda czyli najlepiej jest się nawalić - każda okazja jest dobra aby zrobić z siebie pajaca - Polacy to uwielbiają jak im grunt ciągle zmienia położenie :)
Przykre dla mnie jest to, że Panowie dumnie reprezentujący OSP Grabica co niektórzy ledwo stali na nogach i chyba zapomnieli, że nosząc mundur nawet ten strażaka do czegoś to zobowiązuje i trzeba świecić przykładem, prawda?
Oj nie ładnie panowie - na drugi raz proszę przed piciem zdjąć mundur, bo niegodnym jest go nosić w takim stanie.
A piękni i Młodzi pięknie z playbacku "śpiewali".

90


gość ~gość (Gość)21.05.2018 08:12

Skusiłam się i pojechałem z rodziną...Nic szczególnego lało się piwo i nie tylko ...Dumnie nazwany Festiwal wieprzowiny miał mało wspólnego z nazwą...były tylko 4 stoiska z pieczonymi kiebasami i karczmie ...Jedyną atrakcją to zespół Piękni i Młodzi...

83


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat