Advertisement

Eko Luk zdePRYMował Galerię

OSiR Wtorek, 27 września 202223548
Przynajmniej dwa dość niespodziewane wyniki padły w czwartej kolejce Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej. Przegrał lider Prym-Galeria Wnętrz i stracił prowadzenie.
ALPN ALPN

Dziwi nie tyle porażka, ile jej rozmiary: Prym-Galeria Wnętrz (m.in. z byłym zawodnikiem ŁKS-u czy Concordii Ireneuszem Komarem) uległa Eko Lukowi aż 0:7. Dotychczasowy lider spadł na szóste miejsce, a na pierwsze awansowała wygrywająca mecz za meczem Moszczenica GG (tym razem 6:1 z Fajansiarzami Calcio).

Znów wysoko wygrał urzędujący mistrz Barwil-Omega (9:1 z MJ Meble Na Wymiar), a w bodaj najciekawszym spotkaniu Met Stal pokonał Starówkę 6:3. To drugie tak cenne i dość niespodziewane zwycięstwo zawodników Met Stalu z zespołem ze ścisłej czołówki ( w pierwszej kolejce pokonali Barwil-Omega 4:2).

 

Mecze ALPN odbywają się w weekendowe poranki na bocznych boiskach stadionu miejskiego w Piotrkowie.


Zainteresował temat?

3

1


Advertisement

r e k l a m a

Advertisement

Komentarze (8)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Kolejny zły ~Kolejny zły (Gość)30.09.2022 09:59

Żenua. Rozumiem że kocha mieć jednorazowe problemy, ale tu zawsze jest coś. Albo brak sędziów i połowa kolejek odwołana, albo nikt nie pilnuje i grają zrzeszeni(nie lepiej od razu pozwolić grać wszystkim, byłoby łatwiej), albo sto innych problemów. Gratuluję lidze w Bełchatowie i w Tomaszowie, nie dość że cena dużo mniejszą-w Bełchatowie 300, a u nas w tym gównie 800-to i tu i tu jest liga typerów, zapowiedzi przedmeczowe, opisy meczow, fotorelacje i wiele innych,no i masa sponsorów. A w Piotrkowie go.no,nie ma nic, ale sponsorów, ani fb, strona jest tylko dla zasady, brak sędziów itd. Orlik Bujny już gra w lidze w Bełchatowie, za nimi pójdą inni. I bardzo dobrze, jak coś robić to dobrze, a jak źle to lepiej wcale.

40


Kokosz ~Kokosz (Gość)29.09.2022 17:53

I znowu kolejki odwołane! Sędziów nie ma bo się boją? Skandal.

10


go?ć_ktoś ~go?ć_ktoś (Gość)29.09.2022 16:22

Może jednak zaprzestać tych pseudo rozgrywek. Masakra!!! Kolejki odwołane bo brak sędziów.

20


Bezdomny ~Bezdomny (Gość)29.09.2022 11:42

Proszenie, proszenie i się doprosili EscoCoś w nazwie.
Można?
Można!

30


gracz 83 ~gracz 83 (Gość)27.09.2022 17:19

No i kolejna kolejka się odbyła. Malkontent, który wypisywał się w poprzedniej relacji o tym że cała ta organizacja i organizator to tragedia powinien się najpierw zastanowić nad sobą. Jak znam życie to jeden z tych niedorobionych piłkarzy, którym nie wyszło bo nie mieli talentu nawet na b klasę i chcą swoje ambicje spełnić w amatorce. Stawiam że to ktoś z EL albo FC. Tam najwięcej takich.

24


Zainteresowany fan ~Zainteresowany fan (Gość)27.09.2022 22:14

Pozdrawiam Malkontenta-psycha chyba mu siadła i wypisywał swoje nieuzasadnione żale

10


Gonzol ~Gonzol (Gość)27.09.2022 18:40

Kolega Amator grajek to pewnie ten sam co kiedyś się uzewnętrzniał jako obserwator na stronie amatorskiej.

00


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat