Dobry początek naszych w europejskich zmaganiach!

Piątek, 14 czerwca 20240
Sezon piłki ręcznej plażowej trwa w najlepsze. Zawodnicy BHT GRU JUKO Piotrków Trybunalski rozpoczęli zmagania w turnieju EBT Finals (European Beach Tour) w Lacanau (Francja) dla drużyn europejskich, które w zeszłym sezonie zgromadziły największą liczbę punktów w rankingu EBT.
fot.: BHT GRU JUKO Piotrków Trybunalski fot.: BHT GRU JUKO Piotrków Trybunalski

W swoim pierwszym meczu piotrkowianie pokonali w czwartek (13.06.2024) holenderski Feyenoord Handbal 2:0. Pierwszy set wygrali po tzw. złotej bramce 25:24, kolejny natomiast w standardowym czasie gry 21:20.

 

W wieczornym spotkaniu nasza drużyna mierzyła się z gospodarzami turnieju, zespołem Lacanau Beach Handball. Także z tej konfrontacji wyszli zwycięsko, pokonując rywali 2:0 (24:22, 18:16)

 

Kolejne mecze BHT GRU JUKO Piotrków Trybunalski rozegra w piątek i sobotę. 

 

PIĄTEK

  • 9:45 - Salazones Herpac BMP Barbate
  • 13:45 - Niteroi Rugby FC
  • 17:45 - E.F.E. Os Tigres

 

SOBOTA

  • BHC Sesvete SkyGym

 

Poczynania zawodników z Piotrkowa możecie śledzić za pośrednictwem ich social mediów. Online można także oglądać transmisje ich meczów.

POLECAMY


Zainteresował temat?

1

1


Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat