Advertisement

Bezkompromisowa liga zakończyła rundę jesienną

Strefa FM Wtorek, 02 listopada 2021374410
Zakończyła się pierwsza część rozgrywek Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej organizowanej przez piotrkowski OSiR. To jedna z najbardziej bezkompromisowych lig w Polsce. Dlaczego?
fot. M Cecotka fot. M Cecotka

Dopiero w przedostatniej kolejce swój pierwszy mecz przegrał mistrz. Barwil Omega uległ Starówce 1:3. Potknięcie lidera wykorzystała Moszczenica GG (2:0 z Met-Stalem) i zrównała się z nim punktami. W ostatniej kolejce doszło do dwóch meczów drużyn z czołowej „4". Barwil Omega pokonał Prym-Galerię Wnętrz 9:5, a Moszczenica Starówkę 4:2.

 

W tabeli po pierwszej rundzie na prowadzeniu mistrz, ale tyle samo punktów ma zespół z Moszczenicy. Tuż za nimi wicemistrzowska Starówka z 6 punktami  straty. Na czwartym miejscu kończy rundę Prym-Prym Galeria Wnętrz, a na piątym świetnie finiszujący Eko Luk.

 

Liderem tabeli strzelców jest Damian Stankowski (Barwil Omega), który wyprzedza Ireneusza Komara (Prym-Galeria Wnętrz) i Jeremiasza Góralczyka (Moszczenica GG).

 

W rundzie jesienniej zawodnicy zdobyli 450 goli, co daje imponującą średnią prawie 7 bramek na mecz. Co ciekawe, 66 meczach padły tylko 2 remisy! 

 

Teraz w rozgrywkach kilkumiesięczna przerwa, ale już w grudniu rozpocznie się sezon halowy.

 


Zainteresował temat?

1

2


Advertisement
Advertisement

Komentarze (10)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Lipa ~Lipa (Gość)10.11.2021 08:58

Super inicjatywa, brawa dla OSiR za pomysł i organizacje - proponuje jeszcze żeby udostępnić dla drużyn jakąś salę ( oczywiście za opłatą) bo niektóre drużyny nie mają gdzie trenować zimą.

00


goœć_ddd ~goœć_ddd (Gość)07.11.2021 16:44

ta liga to zenada

00


Oro ~Oro (Gość)03.11.2021 21:35

Jakoś mało amatorska się robi ta liga...

20


rowerzysta ~rowerzysta (Gość)04.11.2021 11:57

Daniel coś cicho ostatnio się zachowuje na stadionie. Na Żwirki ludzie myślą że go nie ma :)

01


Jout ~Jout (Gość)03.11.2021 21:49

Daniel zrób coś z tą liga spada na psy

11


Hhjjj ~Hhjjj (Gość)03.11.2021 21:39

Jak wybiera się najlepszego strzelca po golach tylko bo tu w amatorce zespół gra na jednego zawodnika jeśli gra się że dla ym przeciwnikiem tzw nabijanie mu bramek tak aby wygrać a jak jest wybierany najlepszy bramkarz od liczby bramek wpuszczonych czy od skuteczności parad na bramce

01


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat