Angelika pierwszą "Super Farmerką" w historii!

Sobota, 02 marca 20249
Pochodząca z gminy Rozprza Angelika Kałużna została decyzją telewidzów zwyciężczynią trzeciej edycji, emitowanego w telewizji Polsat programu "Farma". To pierwsza kobieta, która sięgnęła po ostateczny triumf w tym show. Dzięki zwycięstwu otrzymała tytuł "Super Farmerki", Złote Widły oraz 100 tys. zł.

fot.: FB Farma

 

Zanim jednak pochodząca z naszego regionu 25-latka dotarła do finału, musiała sobie poradzić z licznymi wyzwaniami, które czekały na nią podczas pobytu na "Farmie". Były to zadania, które - jak sama wielokrotnie podkreślała - hartowały jej charakter i wzmacniały pewność siebie. 

 

W czasie emisji programu nie brakowało bowiem chwil zwątpienia. "Super Farmerka" wspominała, że bardzo przeżywała tak długą rozłąkę ze swoimi bliskimi. Jeden z największych kryzysów nastąpił zaś bodaj tuż przed decydującym o wejściu do ścisłego finału starciem. Angelika bezpośrednio przed "bitwą" o finał, w której jej przeciwniczką była Renia, czyli najstarsza z uczestniczek, przeżyła małe załamanie. Zwątpienie nie przeszkodziło jej jednak w skoncentrowaniu się na ostatnim w tym sezonie show pojedynku. Ostatecznie zwyciężyła i awansowała do najlepszej trójki. 

 

W wielkim finale Farmy najpierw dowiedzieliśmy się, że zwycięzcą na pewno nie zostanie Maciej, czyli uczestnik pochodzący spod Radomska. To oznaczało, że po raz pierwszy w historii "Farmę" wygra kobieta. Przeciwniczką popularnej "Angie" była bowiem charyzmatyczna barberka Amanda. Po chwili emocjonującego oczekiwania, prowadzące oznajmiły, że decyzją widzów, z ogromną przewagą zwyciężyła właśnie Angelika.

 

 

POLECAMY


Zainteresował temat?

2

2


Komentarze (9)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Paweł ~Paweł (Gość)04.03.2024 09:03

Mój Boże... Idole naszych czasów :D

30


Farmer Dżon ~Farmer Dżon (Gość)02.03.2024 20:46

Podoba mi się jej siostra Julka, ale wstydzę się zagadać...

50


Gordon ~Gordon (Gość)02.03.2024 13:02

Trochę wiocha...

35


go?ć_gość ~go?ć_gość (Gość)02.03.2024 15:34

Ale lizusy

42


Kmiot ~Kmiot (Gość)02.03.2024 14:06

Angela dej mi te widły bo muszę gnojowicę rozrzucic

54


Taki Michał ~Taki Michał (Gość)02.03.2024 13:33

Od początku Jej kibicowałem.Brawo

71


reklama
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat