Artykuły do tagu: OZPNPiotrków

Wielki finał w Tomaszowie! Lechia zagra z młodym GKS!
Lechia Tomaszów w finale wojewódzkiego Pucharu Polski. Zespół Aleksandra Majicia pokonał w Łodzi zespół Widzewa (Młoda Ekstraklasa) 2:1. Za tydzień Lechia zmierzy się z GKS Bełchatów (Młoda Ekstraklasa) w spotkaniu finałowym.
Trzy mecze w okręgu piotrkowskim
Trzy spotkania ligowe (klasa okręgowa i klasa A) zostaną rozegrane w czasie najbliższego weekendu w okręgu piotrkowskim. W sobotę o 15:00 oficjalnie ligową wiosnę zainaugurują piłkarze Zjednoczonych Bełchatów, którzy zmierzą się ze Świtem Kamieńsk.
Znów nie będzie ligowego grania
Nie będzie ligowego grania w czasie najbliższego weekendu również w okręgu piotrkowskim. Wydział Gier OZPN Piotrków podjął decyzję o przełożeniu spotkań zaplanowanych na 6 i 7 kwietnia. Powodem są warunki atmosferyczne oraz niekorzystne prognozy pogody.
Pogoda znów torpeduje rozgrywki
OZPN Piotrków podjął decyzję o przełożeniu wszystkich spotkań zaplanowanych na najbliższy weekend (29/30 marca). Powodem są warunki atmosferyczne, a także zalegająca warstwa śniegu na boiskach.
Zdecydowany triumf GKS Bełchatów [Galeria plus audio]
Zwycięstwem piłkarzy GKS Bełchatów (rocznik 2000) zakończył się XX Turniej o Puchar Włodzimierza Motyki - Honorowego Prezesa Okręgowego Związku Piłki Nożnej w Piotrkowie.
Lechia Tomaszów mistrzem okręgu piotrkowskiego
Dziesięć drużyn wzięło udział w Halowych Mistrzostwach Okręgu Piotrkowskiego (rocznika 2000), które były jednocześnie eliminacją do XIII Turnieju o Puchar Marszałka Województwa Łódzkiego. Turniej zakończył się zwycięstwem Lechii Tomaszów, która w finale pokonała GKS Bełchatów 2:0.
OZPN Piotrków odwołał niedzielne mecze
Wszystkie zaplanowane na niedzielę (28 października) mecze piłkarskie w okręgu piotrkowskim zostały odwołane. Powodem są bardzo trudne warunki atmosferyczne, które właściwie uniemożliwiają normalną rywalizację.
Insomnia zakończyła swoją przygodę
Na ćwierćfinale zakończyli swoją piękną przygodę z okręgowym Pucharem Polski piłkarze niezrzeszonej Insomni Piotrków. Lepsi od Bezsennych okazali się zawodnicy wicelidera czwartej ligi – KS Paradyż.
Piłkarskie pożegnanie Jacka Krzynówka
Radomsko pięknie pożegnało Jacka Krzynówka. Na Stadionie Miejskim ponad 2500 widzów obejrzało benefis 96-krotnego reprezentanta Polski. Zespół Krzynówka pokonał dawny RKS Radomsko 8:3 (2:1).
Stanisław Sipa ponownie prezesem OZPN Piotrków
Stanisław Sipa ponownie wybrany został prezesem Okręgowego Związku Piłki Nożnej w Piotrkowie. Wyboru dokonali delegaci podczas Walnego Zebrania Sprawozdawczo-Wyborczego, które odbyło się w Centrum Rekreacyjnym Agat.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat