Regulamin zamieszczania artykułów sponsorowanych na portalu epiotrkow.pl

 

 

 1. Zamieszczanie artykułów sponsorowanych/promocyjnych na portalu epiotrkow.pl (wydawca) jest płatne.
 2. Artykuł sponsorowany zostanie zamieszczony po weryfikacji przez redakcję portalu.
 3. Cena za jednorazową publikację artykułu sponsorowanego jest ustalana przez dział reklamy portalu epiotrkow.pl (Radio Pasmo Piotrków sp. z o.o., 97-300 Piotrków Tryb., ul. Jagiellońska 7 zwany dalej Wydawcą).
 4. W celu opublikowania swojego artykułu sponsorowanego na portalu, należy skontaktować się z działem reklamy – reklama@epiotrkow.pl.
 5. Maksymalna długość artykułu sponsorowanego to 15 000 znaków.
 6. Maksymalna ilość dodanych zdjęć to 20 plików.
 7. Każdy artykuł sponsorowany/promocyjny powinien zawierać przynajmniej jedno zdjęcie niebędące logotypem.
 8. Odnośniki zawarte w artykule powinny otwierać się w nowym oknie. Rodzaj linków (nofollow i dofollow) ustala reklamodawca z wydawcą. Domyślnym atrybutem linku w artykule jest dofollow.
 9. Wydawca nie odpowiada za treści wskazane pod linkiem do artykułu, link nie może prowadzić do treści wykluczonych w pkt. 12.
 10. Artykuł sponsorowany musi być oznaczony jako artykuł sponsorowany (formy  dostępnych oznaczeń znajdują się poniżej).
 11. Maksymalny czas prezentacji artykułu sponsorowanego na stronie głównej to:
  - w sekcji S1 (lewa strona serwisu) to 24 godziny, po tym okresie artykuł schodzi do bloku wiadomości (prawa strona serwisu) do strefy S2,
  - w sekcji S2 artykuł może być widoczny do 7 dni,
  - artykuł sponsorowany po okresie 7 dni schodzi do archiwum i jest widoczny w serwisie przez nieograniczony czas (można go wyszukać za pomocą wyszukiwarki portalu lub google),
  - istnieje też możliwość prezentacji artykułu w dziale CZYTELNIA, który znajduje się na stronie głównej, tutaj artykuł może ukazywać się przez okres ustalony z reklamodawcą.
 12.  Artykuł sponsorowany nie może:

- zawierać wulgaryzmów,

- zawierać treści erotycznych,

- być sprzeczny z dobrymi obyczajami.

- być niezgodny z Polskim prawem

- zawierać linki do serwisów hazardowych i bukmacherskich

 1.  Artykuł sponsorowany nie może zawierać tekstów pisanych wielkimi literami, artykuł musi zawierać tytuł oraz lid (wstęp).
 2.  Po przesłaniu treści artykułu sponsorowanego do działu reklamy i zatwierdzeniu go przez redaktorów, zostanie on opublikowany na portalu i będzie dostępny pod wskazanym adresem przez nieograniczony czas – chyba, że reklamodawca zażyczy sobie inaczej.
 3.  Jeżeli redaktorzy uznają artykuł sponsorowany za niestosowny lub będzie on niezgodny z regulaminem, artykuł nie zostanie zamieszczony na łamach portalu epiotrkow.pl.
 4.  Wydawca nie ponosi odpowiedzialności za naruszenie prawa, w tym praw osób trzecich, praw własności intelektualnej i dóbr osobistych wskutek opublikowania artykułu przekazanego przez Reklamodawcę.
 5. Uiszczenie opłaty za wpis jest równoznaczne z akceptacją niniejszego regulaminu.

 

A. Formy oznaczeń artykułów sponsorowanych:
1. Artykuł sponsorowany (belka znajduje się nad artykułem).
2. Adnotacja: /Artykuł powstał we współpracy z firmą: nazwa firmy nie będąca aktywnym linkiem, np. /Artykuł powstał we współpracy z firmą ORANGE.

reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat