Advertisement

Szlak filmowy - nowe tablice informacyjne na Starym Mieście

Strefa FM Czwartek, 17 marca 201644146
14 nowych tablic szlaku filmowego i dodatkowo 2 kolejne wskazujące lokalizacje nieistniejących już bram miejskich, pojawi się niebawem na Starym Mieście w Piotrkowie.
Szlak filmowy - nowe tablice informacyjne na Starym Mieście

Gdzie dokładnie będą zainstalowane? – Wybrano te lokalizacje, w których kręcone były niektóre filmy – mówi w rozmowie z nami Jarosław Bąkowicz z biura prasowego magistratu, i wymienia gdzie pojawią się tablice. – Zainstalowane będą na ulicach Starowarszawskiej 4, Pijarskiej 2 i 7, Sieradzkiej 2, Rynku Trybunalskim 3, Placu Czarnieckiego 1 i 10, Wojska Polskiego 33 i 22, Łaziennej Mokrej 6, Placu Kościuszki 6, a także przy Konarskiego 2 i Farnej 8. Natomiast przy Zamurowej 11 i Pijarskiej 2 umieszczone będą tablice "Bramy miasta" – dodaje Bąkowicz.

 

Wszystkie tablice powinny być zainstalowane jeszcze przed wakacjami.

 


Zainteresował temat?

6

0


Advertisement

r e k l a m a

Advertisement

Komentarze (6)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Kukizowiec ~Kukizowiec (Gość)17.03.2016 14:38

Żeby przeczytać informacje na tablicy będzie trzeba wchodzić na maski zaparkowanych na Starym Mieście samochodów? Bo żeby obejrzeć tablice cechowe wmurowane w Farną trzeba wchodzić pod samochody.

90


luzik luzikranga17.03.2016 11:33

A może piotrkowski magistrat najpierw wymyje ławeczkę Kwinto niemiłosiernie zasraną przez gołębie? Miejscy urzędnicy nie chodzą po starym mieście?

200


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat