Składy komisji w powiecie zatwierdzone

Powiat Piotrkowski Piątek, 24 maja 20245
Rada Powiatu w Piotrkowe Trybunalskim jednomyślnie wybrała składy komisji stałych oraz ich przewodniczących. Jest to konieczne z uwagi na sprawne funkcjonowanie organu uchwałodawczego w nowej kadencji.
fot.: Starostwo Powiatowe w Piotrkowie Trybunalskim fot.: Starostwo Powiatowe w Piotrkowie Trybunalskim

W czasie spotkania radnych powołano członków dwóch ustawowych komisji oraz dodatkowo trzech komisji, które opiniować będą uchwały Rady Powiatu.

 

Komisja Rewizyjna

Sylwester Ossowski – Przewodniczący Komisji

Andrzej Kosiorek – Zastępca Przewodniczącego Komisji

Członkowie: Katarzyna Miśkiewicz, Robert Pielużek, Mariusz Stobiecki, Dariusz Wojtysiak

 

Komisja Skarg, Wniosków i Petycji

Katarzyna Miśkiewicz – Przewodnicząca Komisji

Członkowie: Krzysztof Kondaszewski, Andrzej Kosiorek, Robert Kukulski, Jerzy Łysoń, Sylwester Ossowski, Mariusz Stobiecki, Michał Szymański, Dariusz Wojtysiak

 

Komisja Budżetu, Finansów i Rozwoju Gospodarczego

Mariusz Stobiecki – Przewodniczący Komisji

Członkowie: Bartosz Borkowski, Tomasz Jakubiak, Michał Małecki, Elżbieta Ościk, Anna Pietraszko, Michał Tokarski

 

Komisja Oświaty, Zdrowia, Kultury i Sportu

Robert Pielużek – Przewodniczący Komisji

Członkowie: Bartosz Borkowski, Robert Kukulski, Michał Małecki, Elżbieta Ościk, Marcin Pawlikowski, Alicja Rybak, Marcin Strumiłło, Michał Szymański, Dariusz Wojtysiak

 

Komisja Rozwoju Wsi i Ochrony Środowiska

Anna Pietraszko – Przewodnicząca Komisji

Członkowie: Tomasz Jakubiak, Krzysztof Kondaszewski, Andrzej Kosiorek, Jerzy Łysoń, Elżbieta Ościk, Marcin Pawlikowski, Alicja Rybak, Mariusz Stobiecki, Marcin Strumiłło, Michał Tokarski

 

Do prac w Komisji Bezpieczeństwa i Porządku Powiatu Piotrkowskiego delegowano Tomasza Jakubiaka i Mariusza Stobieckiego. Natomiast nowym Przewodniczącym Rady Społecznej Powiatowego Centrum Medycznego został decyzją radnych – Sekretarz Powiatu Ireneusz Czerwiński. Powiat Piotrkowski w Związku Powiatów Województwa Łódzkiego będą reprezentować - Starosta Piotr Łączny oraz Geodeta Powiatowy Piotr Karwulewicz.

 

Wszystkie podjęte na sesji uchwały oraz Raport o stanie Powiatu Piotrkowskiego za 2023 rok znajdują się na Portalu Mieszkańca.

POLECAMY


Zainteresował temat?

0

10


Komentarze (5)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Koloo ~Koloo (Gość)25.05.2024 19:29

Fajnie się dogadali każdy jest w kilku komisjach. Nie myślcie sobie że są tacy pracowici. To jest kasa o jakiej co niektórym się nie śniło.

20


go?ć_dorota ~go?ć_dorota (Gość)25.05.2024 10:08

A co dalej z Powiatowym Centrum Zdrowia? Jakieś niesamowite pomysły? Jakieś plany naprawcze? Dalsza restrukturyzacja?

20


Rolnik57 ~Rolnik57 (Gość)24.05.2024 22:37

Komisja rozwoju wsi i ochrony środowiska , niech sięzajmie w pierwszej kolejności nieszczelnymi szambami i wylewanie nieczystości na własną rękę oraz składowaniam obornika bez specjalnej płyty, na która to były spore dofinansowania, ale rolnikom się nie bardzo chciało i mało kto to zrobił
Po prostu "sRamy" do własnego gniazda i to dosłownie, a nie w przenośni i żadna władza nic z tym nie robi. Zaraz będzie kolejna katastrofa jak z Odrą itd. i wtedy będzie panika

20


Sagata ~Sagata (Gość)24.05.2024 13:16

Ale pis został ograny na cacy

32


Wolus ~Wolus (Gość)24.05.2024 12:06

Teraz radni powinni się brać za drogi powiatowe tak obiecywali, drogi chodniki i równoważenie budżetu w kampanii, do dzieła bo mieszkańcy patrzą na wasze obietnice.

40


reklama
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat