Piotrkowianin pokonał Nielbę

Niedziela, 13 marca 201623
Piłkarze ręczni Piotrkowianina pokonali w kolejnym meczu grupy B I ligi Nielbę Wągrowiec 31-22. W trakcie zbierano pieniądze dla maleńkiej Laury, chorej na zespół Aperta.

W hali Relax nie zabrakło kibiców, nie zabrakło też emocji. Początek nie zapowiadał wyraźnego zwycięstwa gospodarzy. Rywale prowadzili nawet trzema bramkami, jednak nasi zawodnicy wreszcie złapali właściwy rytm i na I połowę schodzili prowadząc 17-14.

W drugiej odsłonie było już o wiele lepiej. Ostatecznie Piotrkowian wygrał bardzo wyraźnie.

Piotrkowianin - Nielba Wągrowiec 31-22 (17-14)

Piotrkowianin: Banisz, Procho - Mróz 3, Zińczuk 3, Woynowski 6, Iskra 1, Chełmiński, Pakulski 2, Swat 4, Góralski 1, Cichocki, Surosz 5, Szczukocki, Pożarek 2, Pacześny 3, Jankowski 1.

Piotrkowianin nadal jest liderem grupy B.

2

0

Komentarze (23)

obiektywny piotrkowianin ~obiektywny piotrkowianin (Gość)13.03.2016 12:03

I znowu beznadziejna gra, dla mnie nawet gdyby wygrali 100:5 to była by tragedia bo to organizuje Łysy i spółka, szkoda pieniędzy z kasy miejskiej można by ją wykorzystać na zakup wina i narkotyków miękkich dla wszystkich młodych gniewnych ale potrzebujących.

14

obiektywny piotrkowianin ~obiektywny piotrkowianin (Gość)13.03.2016 12:01

I znowu beznadziejna gra, dla mnie nawet gdyby wygrali 100:5 to była by tragedia bo to organizuje Łysy i spółka, szkoda pieniędzy z kasy miejskiej można był by ja wykorzystać zakup wina i narkotyków miękkich dla wszystkich młodych gniewnych ale potrzebujących.

04

serce rośnie ~serce rośnie (Gość)13.03.2016 11:11

Dlaczego najlepiej grają w momencie kiedy jest ich tylko czterech na boisku, agresja, szybkość akcji, technika itp. Nikt nie wymaga tak dobrej gry w każdym meczu przez 60 min. ale częściej można było by spróbować. Do dzisiaj pamiętam I połowę w ekstraklasie , kilka lat temu Wisłą (w składzie polskim, reprezentacyjnym wygrany przez nas 5 bramkami i II połowa z Olimpem wygrany 23:4 i to są moim zdaniem kierunki do których należy dążyć bo widać, że potencjał jest, brak częstotliwości występowania. Główne utrudnienie to chyba jakość zmienników, można odnieść wrażenie braku pewności, zaangażowania, minimalizm (zadowolenie z siedzenia na ławie), więcej odwagi i pracy nad jakością gry a na pewno będzie lepiej bo jak nie będzie poprawy to jedyne wyjście szukanie zmienników.