Advertisement

Piotr Jędraszczyk zagra na Mistrzostwach Świata

ePiotrkow Piątek, 23 grudnia 20229
To już oficjalna informacja. Rozgrywający Piotrkowianina Piotr Jędraszczyk został powołany do reprezentacji Polski na Mistrzostwa Świata 2023. Nasz zawodnik znalazł się w gronie 22 szczypiornistów powołanych na mundial.
Fot. Handball Polska/ZPRP Fot. Handball Polska/ZPRP

Nasza reprezentacja weźmie udział w turnieju towarzyskim w Katowicach (4-6 stycznia) gdzie rywalami zespołu prowadzonego przez Patryka Rombla i Bartosza Jureckiego będą: Iran, Maroko i Belgia.

 

Mistrzostwa Świata rozegrane zostaną w dniach 11-29 stycznia w Polsce i Szwecji. Będzie to już drugi wielki turniej piotrkowskiego rozgrywającego. W ubiegłym roku Piotr Jędraszczyk w biało-czerwonych barwach zagrał na Mistrzostwach Europy. 

 

Polacy w fazie grupowej zagrają w katowickim Spodku, a przeciwnikami biało-czerwonych będą zespoły Francji, Arabii Saudyjskiej oraz Słowenii. Pierwszy mecz polski zespół rozegra przeciw trójkolorowym 11 stycznia o godz. 20:30. 


Zainteresował temat?

1

0


Advertisement

r e k l a m a

Advertisement

Komentarze (9)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Ler. ~Ler. (Gość)26.12.2022 21:55

Ani nasz, ani wielki zawodnik, przeciętny grajek. W vice jeśli tam zostanie to zniknie.

62


KISIEL ~KISIEL (Gość)01.01.2023 18:27

A czy w tym zespole gra wychowanek tego klubu ??? Chyba nie ... hmmm dajcie info

04


Todi ~Todi (Gość)28.12.2022 08:48

Ktoś na siłę robi z niego reprezentanta.Luc Steins to z niego nie będzie nigdy, a chyba taki plan wymyślił Bartek w Piotrkowie i kadrze.

33


Ja ~Ja (Gość)27.12.2022 21:31

Głowa do góry Piotrek i nie czytaj tych
Zawistnych komentarzy. Większoś ich autorów to nieudacznicy których jedynym osiągnięciem jest napisanie właśnie głupiego komentarza. Trzymam kciuki.

52


goœć_maniek ~goœć_maniek (Gość)23.12.2022 20:58

Tak formalnie to on już chyba nie jest nasz. Wraz z końcem rundy jesiennej stał się przecież kielecki.

72


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat