Advertisement

O czym na sesji Rady Miasta Piotrkowa?

ePiotrkow Środa, 27 lutego 201940497
Zmiany w Wieloletniej Prognozie Finansowej i budżecie miasta, uchylenie programu „Piotrków Trybunalski – tu mieszkam” (który opierał się na użytkowaniu wieczystym), powiększenie Piotrkowskiej Strefy Aktywności Gospodarczej, przyjęcie programu opieki nad zwierzętami bezdomnymi czy wyrażenie zgody na wykorzystanie herbu Piotrkowa Trybunalskiego – projektami uchwał w tych sprawach zajmą się w środę 27 lutego radni Piotrkowa.
O czym na sesji Rady Miasta Piotrkowa?

Ale nie musicie fatygować się na Pasaż Rudowskiego, by wiedzieć, co wydarzy się podczas sesji. Obrady możecie oglądać za pośrednictwem strony internetowej magistratu: piotrkow.pl (zakładka: Rada Miasta i sesje online). Początek obrad o godz. 9.00.


Zainteresował temat?

0

6


Advertisement

r e k l a m a

Advertisement

Komentarze (7)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gość ~gość (Gość)28.02.2019 00:20

Oczywiscie na poczatku problemy techniczne w trakcie ktorych. Przewodniczacy Staszek zdjal z porzadku obrad punkt dotyczacy odebrania darmowych przejazdow mzk dla radnych. Media inne milcza i po co ta cala demokracja? Grupa trzymajaca wladze nie da sobie odebrac pezywilejow. Obludnicy. Z Razem dla Piotrkowa

32


gość ~gość (Gość)27.02.2019 09:09

Panie, będzie Pan jutro w szkole?

41


gość ~gość (Gość)27.02.2019 09:06

Zainteresowanie sprawami miasta i jego mieszkańców widać po wyrazach twarzy...

100


Magda1 ~Magda1 (Gość)27.02.2019 07:25

Ile kosztuje podatnika utrzymanie tych pasożytów w skali całego kraju rocznie???Myślę, że te pieniądze mogły by śmiało pokryć doposażenie np. Policji

140


lajk ~lajk (Gość)27.02.2019 06:48

i ci ludzie sie odpowiedzialni za uchwalanie budzetu z naszych podatków? przecież polowa na zdjęciu się lampi w telefon

170


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat