ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Najlepsze bonusy bukmacherskie - gdzie ich szukać?

Środa, 30 października 2019
Nawet najbardziej doświadczeni gracze zastanawiają się gdzie szukać szczęścia. Coraz częściej w sieci pojawiają się zapytania o promocje i bonusy bukmacherskie. Gdzie i jak ich szukać? Czytaj dalej, a dowiesz się jakich technik użyć, żeby twoja gra stała się o wiele bardziej efektywna!
Najlepsze bonusy bukmacherskie - gdzie ich szukać?

 

Legalni bukmacherzy, a bonusy dla graczy

 

Kim są legalni bukmacherzy? Są to firmy, które uzyskały licencję Ministerstwa Finansów, w myśl ustawy hazardowej z 2009 roku. Obecnie w Polsce istnieje już ponad szesnaście zalegalizowanych podmiotów, a ich liczba ciągle rośnie. Dlaczego licencja jest tak ważna? Grając w niesprawdzonych i mało znanych ośrodkach, podejmujemy ryzyko utraty pieniędzy. Najlepiej zawsze przed dokonaniem wyboru, sprawdzić listę bukmacherów z licencją i przeczytać opinie innych graczy. To pozwoli nam uniknąć nieprzyjemnych sytuacji. Sprawdzone i cieszące się popularnością serwisy to także lepsze i częstsze bonusy dla graczy. Zalegalizowane podmioty oferują swoim klientom mnogość promocji i kodów - dla nowych i stałych graczy. 

 

Najlepsze promocje bukmacherskie

 

Wśród najlepszych bonusów, jakie serwisy oferują swoim klientom znajdziemy, między innymi bonusy powitalne, a w nich:

  • bonus od depozytu - od premii, której wysokość uzależniona jest od kwoty, którą gracz wcześniej wpłacił na swoje konto,
  • darmowy zakład - dzięki niemu nowy obstawiający zyskuje możliwość wytypowania meczu przy użyciu kwoty, którą otrzymał od bukmachera,
  • zakład bez ryzyka - kiedy typ obstawiony przez gracza okaże się nietrafiony, bukmacher zwraca wpłacone wcześniej pieniądze,

Bonusy dla nowych klientów są bardzo atrakcyjne. Najbardziej pożądane to, bez wątpienia darmowy zakład czy zakład bez ryzyka. Niektórzy bukmacherzy oferują bardzo wysokie kwoty, tak jak jest w przypadku betclic bonus. Nie dziwi więc fakt, że coraz więcej osób interesuje się obstawianiem meczy.

Obstawiający mogą także liczyć na bonusy dla stałych graczy, najczęściej są to dodatkowe środki pieniężne oferowane za wykonanie konkretnych czynności. Najczęściej jest to aktywne wnoszenie zakładów w danym czasie, albo polecenie znajomego. 

 

Jak i gdzie szukać bonusów?

 

Bonusy bukmacherskie to wspaniała zachęta do dalszej gry. Dzięki temu, że w sieci pojawia się coraz więcej sprawdzonych serwisów, oferujących coraz to nowe promocje i kupony rabatowe, apetyt klientów stale rośnie. Gdzie szukać tych najlepszych? Porad jest wiele, jednak jak wiadomo, każdy z pewnością wypracował już swoje sprawdzone sposoby na znalezienie najbardziej atrakcyjnych bonusów bukmacherskich. Jeden z lepszych sposobów to odwiedzenie stron branżowych, zajmujących się porównywaniem ofert bukmacherów. Można tam znaleźć ocenę każdego z nich, opinie klientów i przykładowe bonusy. Drugi krok, to odwiedzanie stron wybranych serwisów i osobiste sprawdzanie ofert. Następnie, można poszukać w sieci portali z poradnikami i recenzjami graczy. Bardzo się przydadzą przy długich poszukiwaniach. Klienci chętnie dzielą się wiedzą o bukmacherach oferujących najlepsze bonusy. Świetnym miejscem są także media społecznościowe. W dedykowanych grupach na Facebooku można znaleźć ciekawe dyskusje dotyczące aktualnych kodów, bonusów oraz tego, jak je znaleźć. Podobnie na blogach i na kanałach pasjonatów zakładów bukmacherskich w serwisie YouTube. Wszędzie tam można znaleźć cenne porady i wskazówki, które okażą się bezcenne podczas poszukiwań tych najbardziej atrakcyjnych bonusów.

POLECAMY


Zainteresował temat?

0

2


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat