Najlepsi polscy jeźdźcy pojawią się w Bogusławicach

Strefa FMRegion Wtorek, 30 kwietnia 201928842
Czołowi polscy jeźdźcy zmierzą się w Bogusławicach w gminie Wolbórz w ramach Ogólnopolskich i Regionalnych Zawodów w skokach przez przeszkody, które w najbliższy weekend odbędą się w naszym regionie. W tym roku będzie to już XXX memoriał im. Barbary i Andrzeja Osadzińskich.

Ładuję galerię...

W długi weekend majowy warto wybrać się na turniej w Bogusławicach. Poza tym, że będzie można zobaczyć najlepszych jeźdźców z całego kraju to przygotowano także wiele atrakcji dla najmłodszych -Zaczynamy zawody od piątku. O godzinie 8.00 startują konkursy jeździeckie. Wiadomo, jak zawsze, każda impreza musi się rozkręcić. Wszystkich zainteresowanych zapraszam więc szczególnie na godzinę 12.00, wówczas zawody nabiorą rozpędu, a my uruchomimy również oprowadzanie na kucyku. W sobotę oczywiście bawimy się dalej. Od samego rana, a więc od godziny 8.00 zawody jeździeckie - konkurs drużynowy. Oprócz tego od godziny 14.00 przygotowaliśmy również szereg atrakcji dla dzieci. Niedziela to już kulminacja naszych zmagań sportowych. Oczywiście startujemy od rana, natomiast o 13.00 odbędzie się Grand-Prix. - powiedział Jacek Ostrowski, prezes Stada Ogierów w Bogusławicach– Na zawodach pojawią się najlepsi z najlepszych, m. in. nasz wychowanek Grzegorz Kubiak, który kilkukrotnie reprezentował Polskę na olimpiadach w konkurencji skoków przez przeszkody. Zapewniam wszystkich, że poziom tegorocznych zmagań będzie tradycyjnie bardzo wysoki, także na pewno będzie co podziwiać i na co popatrzeć - dodaje.

 

Wstęp na zawody jest wolny.

 


Zainteresował temat?

3

1


Komentarze (2)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

kb ~kb (Gość)30.04.2019 15:25

Super! Polecam każdemu, kto lubi choć trochę konie i sporty z nimi związane.
Brawo Bogusławice!

10


borowik ~borowik (Gość)30.04.2019 14:48

A Piotrków zaprasza na majówkę ?

00


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat