Advertisement

Mistrzostwa LZS w Piotrkowie

Piątek, 10 czerwca 20220
Już w najbliższą sobotę Atletyczny Klub Sportowy będzie gospodarzem kolejnego ogólnopolskiego turnieju zapaśniczego. W piotrkowskiej hali Relax odbędą się Mistrzostwa Krajowego Zrzeszenia LZS młodzików w stylu klasycznym.
Fot. AKS Piotrków Fot. AKS Piotrków

 

W sobotę w hali „Relax” będzie można oglądać w akcji najlepszych młodych zapaśników z klubów zrzeszonych w LZS. Do Piotrkowa Trybunalskiego przyjedzie kilkudziesięciu zawodników do lat 14 m.in. z Białegostoku, Janowa Lubelskiego, Łodzi, Żar, Chełma, Grajewa i Radomska.

Atletyczny Klub Sportowy reprezentuje liczna grupa trenera Łukasza Antońskiego, którą będzie można oglądać w akcji już od godziny 9:00, kiedy rozpoczynają się walki eliminacyjne. Wstęp na halę będzie wolny, dlatego organizatorzy liczą na obecność i doping kibiców.

Bardzo się cieszymy, że możemy gościć w naszym mieście uzdolnioną zapaśniczą młodzież. Trzeba podkreślić, że na tego rodzaju zawodach pierwsze kroki stawiają późniejsi mistrzowie, dlatego warto bacznie obserwować to, co dzieje się na macie. Może w sobotę będzie nam dane oglądać w akcji przyszłych medalistów olimpijskich? Dziękujemy całej piotrkowskiej rodzinie zapaśniczej, a także naszym partnerom i sponsorom za pomoc w organizacji tego turnieju – mówi Piotr Stępień, dyrektor Atletycznego Klubu Sportowego.

Program Mistrzostw Krajowego Zrzeszenia LZS młodzików w stylu klasycznym:

 

piątek, 10 czerwca

do 16:00 – przyjazd ekip

16:00 – 17:00 – weryfikacja zawodników

17:00 – 18:00 – konferencja techniczna

18:00 – 19:00 – waga zawodników oraz przegląd lekarski

 

sobota, 11 czerwca

9:00 – 13:00 – walki eliminacyjne

13:00 – 14:30 – przerwa obiadowa

14:45 – 15:00 – oficjalne otwarcie zawodów

15:15 – 18:00 – dalszy ciąg walk eliminacyjnych, walki finałowe i dekoracja medalistów

 

POLECAMY


Zainteresował temat?

1

0


Advertisement

r e k l a m a

Advertisement

Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat