Advertisement

Concordia też wygrała

ePiotrkowRegion Niedziela, 02 września 201887422
Drugi mecz i drugie zwycięstwo, zawodnicy UKS Concordia 1909 Piotrków Trybunalski, podobnie jak tydzień wcześniej rozegrali swój ligowy mecz na wyjeździe i podobnie jak ten pierwszy, również pojedynek z zespołem VIS Gidle zakończył się ich zwycięstwem, tym razem 2:1 (1:1).

Rywalizujący w klasie B (gr. II) zawodnicy piotrkowskiego zespołu pierwsi strzelili bramkę, ale później kapitan Concordii Tomasz Jagiełło sprokurował rzut karny, który rywale zamienili na bramkę. Co więcej, przez ponad godzinę piotrkowianie musieli grać w osłabieniu, po tym, jak Jacek Kubicki otrzymał drugą żółtą kartkę za dyskusję z sędzią, zresztą pierwszą otrzymał za to samo. Mimo to zawodnicy trenera Pawła Płomińskiego zdołali wygrać to spotkanie, a zwycięską bramkę zdobył Artur Jędrzejczyk. Concordia zajmuje pierwsze miejsce w ligowej tabeli, 8 września piotrkowianie rozegrają pierwsze spotkanie na własnym boisku, ich rywalem będzie wówczas Grabka II Grabica. Początek tego meczu o godzinie 16.30 na Stadionie Miejskim „Concordia”.

 
VIS Gidle 1:2 (1:1) UKS Concordia 1909 Piotrków Trybunalski
(Bramki dla Concordii zdobyli: Mateusz Niepsuj i Artur Jędrzejczyk)


UKS Concordia 1909 Piotrków Trybunalski: Grzegorczyk - Kwaśniak (70’ Lisman), Adamczyk, Jagiełło, Kubicki, Bujakowski (55’ Bora), Cieślak, Kępski (90’ Żuchowski), Niepsuj (75; Mucha), Ryszka, Jędrzejczyk (80’ Karbowiak).


Zainteresował temat?

4

1


Advertisement

r e k l a m a

Advertisement

Komentarze (2)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gość ~gość (Gość)04.09.2018 10:13

Źrebak aby tak dalej!

11


gość ~gość (Gość)03.09.2018 12:53

Brawo chłopaki:-)

22


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat