metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
stefan ~stefan (Gość)20.03.2023 14:47

ja sobie wyobrażam żeby nie było w tym miejscu przeprawy....
wybudujemy przeprawe promową (linową) z placu straży wzdłuż kładki dla pieszych
i wystarczy nikt nie potrzebuje aby tranzyt szedł przez nasze miasto!

51


ada ~ada (Gość)20.03.2023 14:47

Chyba miała być tutaj stocznia, to może prom?

102


Wapniorz ~Wapniorz (Gość)20.03.2023 15:15

Panie Zalewski przy remoncie mostu proszę tranzyt skierować na mosty Przedbórz i Tomaszów Maz. nie ma zgody mieszkańców na rozjeżdżanie Sulejowa i gminy przez TIR-y

160


Pytanie ~Pytanie (Gość)20.03.2023 15:35

A to po tej kładce po schodach nie mogą auta jeździć? Tyle kasy w fuszerkę

202


cynik ~cynik (Gość)20.03.2023 17:56

Zalewski łódzkiego oddziału mówi tak jak Bąkowicz w Piotrkowie czyli musi bronić instytucji. Z tym ,że oczywiście ranga jest inna ,ale działanie podobne. czyli cyt "Decyzje co do rozwiązań dopiero przed nami"...Przy czym Bąkowicz z magistratu piotrkowskiego zaczyna od ... "wszystkie samorządy w Polsce mają problemy i tu mogę wskazać na miasta w naszym regionie"... a ja się pytam co mnie interesują miasta w naszym regionie. Covid owszem narozrabiał ,ale czy Piotrków prowadzi wojnę z Ukrainą. Przez poprzednie dekady/przed covidem/ co robił samorząd piotrkowski???

120


XBA ~XBA (Gość)20.03.2023 18:36

Dla naszego regionu jest nieszczęściem, że jesteśmy w województwie łódzkim. Łódź wszystkie inwestycje kosztem całego województwa ciągnie do siebie nie patrząc na potrzeby innych miejscowości. Tak też jest z Sulejowem. Wybudują sobie S74 pod Tomaszów Mazowiecki i na tym się skończy bo dalej są Niebieskie Źródła i Sulejowski Park Krajobrazowy!

92


Rzepicha ~Rzepicha (Gość)20.03.2023 15:11

Niepotrzebnie pogłębiono (?) Pilicę, byłby przejazd obok lichego mostu.O obwodnicy możemy zapomnieć.

120


radowiec ~radowiec (Gość)20.03.2023 19:17

Ale będzie jazda jak zaczną remont.

70


Paczkomat24 ~Paczkomat24 (Gość)20.03.2023 21:17

Za parę lat to się rozleci

20


goœć_gość ~goœć_gość (Gość)20.03.2023 17:05

Polska kupiła dużo ciężkiego uzbrojenia Będziemy mieć np. Abramsy (waga 60 ton), rodzime Kraby (52 tony), koreańskie K9PL (47 tony) czy czołgi K2 (55 ton). Wszystkie sprzęty łączy to, że są bardzo ciężkie, a mosty w Polsce kiepskie i jest ich stosunkowo za mało. W razie potrzeby manewrowanie tego typu sprzętem będzie mocno ograniczone lub wręcz niemożliwe powodu braku właściwej jakości przepraw, przez nawet nie takie wielkie rzeki. Bez porządnych mostów ten sprzęt będzie do niczego nie przydatny.

112


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat