metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
Kondzio ~Kondzio (Gość)22.08.2014 16:33

Szkoda że na głowie nie ma mięśni brzuchatych, lepiej by to wyglądało bo tak to wszędzie mięśnie tylko głowa taka mała.

24


assa ~assa (Gość)17.08.2014 08:38

Może i styl zycia ale ohydnie to wygląda.Czy pomyslales o starości?Ja będziesz wygladal?Miesnie będą wisieć?O ile będziesz je miał.Tak samo jak kobiety.Wygladaja tragicznie.
Możecie mnie ganic za wypowiedz ale takie jest moje zdanie.

75


ddd ~ddd (Gość)17.08.2014 08:46

Zobacz sobie Arnolda w wieku 67 lat jaką ma formę. Oczywiście bez "wspomagaczy" w tym wieku by tego nie zrobił ;)

31


Osmo ~Osmo (Gość)17.08.2014 09:15

To jak to wyglada to kwestia gustu - jednym się podoba, innym nie - już chyba wolę taki wygląd niż wystająca oponka, która wygląda słabo i teraz i pózniej :)
Nie zgodzę się natomiast co do bezpieczeństwa - kulturystyka uprawiana w taki "sztuczny" sposób (specyficzna dieta, suplementy) bardzo wycieńcza organizm, który szybciej się starzeje i zwiększa się mocno ryzyko np. Chorób serca.

43


wtf ~wtf (Gość)17.08.2014 09:16

"assa" napisał(a):


A co ma chlać całe życie w tym kraju ? Chłopak przynajmniej robi to co kocha ale i tak znajdą sie hejty.

73


Bolo ~Bolo (Gość)17.08.2014 09:37

Ten człowiek daleko zajdzie-magister ekonomii Uniwersytet Łódzki,sport który wymaga wielkich wyrzeczeń w dążeniu do celu.Kto wie może rośnie polski Arnold-wielki szacun,podziwiam i życzę powodzenia.

84


on.    ~on. (Gość)17.08.2014 10:37

Szkoda ze zapomnieli ze mamy chlopala z awf-u ktory ma wieksze sukcesy

34


polo ~polo (Gość)17.08.2014 11:42

jest w piotrkowie kilku dziadków starszych niż Arnold i wyglądają całkiem całkiem, a na wspomagacze po prostu ich nie stać więc dać się da mieć dobrą figure w wieku 70+ .druga strona medalu to taka że organizm jest mocno eksploatowany ,dużo za mocno.jest u nas kilka osób które łagodnie zaczynały ale szybko zeszły na złą drogę i hormon wzrostu to był dla nich jak płatki z mlekiem o innych środkach nie wspominam ,szkoda że pan Radek o tym nie wspomniał jak to wygląda na prawdę w tym sporcie.o kilku co miało ataki serca i inne podobne historie nie wspominam.ćwiczyć warto ale dla relaksu i satysfakcji a takie ektrema są kiepskim pomysłem na życie

83


ola2 ~ola2 (Gość)17.08.2014 13:32

już teraz to okropnie wygląda, jak się mieśnie zaczną starzeć to już nie będzie wywiadu z gazecie, pozostanie ból i tylko renta

24


Ewka ~Ewka (Gość)17.08.2014 19:30

okropieństwo, współczuje mu w jego głupocie, ale Radek nie mial sposoby na zycie " normalne"

22


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat