metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
P51 ~P51 (Gość)17.09.2012 11:59

Oby równie ochoczo właściciele czworonogów "przykuwali" sobie do ręki sprzęt do sprzątania kupy swojego pupila...
I równie ochoczo pilnowali, by wolność pupila nie rozszerzała się na pozostałe ulice osiedla...( wybieg bez opieki)...

00


nie jestem galernikiem ~nie jestem galernikiem (Gość)17.09.2012 12:53

Dlaczego na znak protestu przeciwko trzymaniu psów na łańcuchach namawiacie ludzi do zakładania sobie na szyję łańcucha?
Czy nie wystarczy, że ludzie przyjdą i w ten sposób udzielą wam poparcia? Nie róbcie z nas galerników!!!

00


gosc ~gosc (Gość)17.09.2012 13:41

jak jestescie tacy wielbiciele psiakow, to sprzatajcie po nich

00


normalny człowiek ~normalny człowiek (Gość)17.09.2012 13:54

Miejsce psa jest na podwórku wiejskim, a jeśli gospodarz ma życzenie, to może wpuszczać go pod pierzynę.
Do bandy troglodytów trzymającej psy w mieście: nasrałeś razem ze swoim obrzydliwcem - zabierz to i dokładnie wytrzyj miejsce po zabrudzeniu. To wszystko.

00


przejezdny ~przejezdny (Gość)17.09.2012 14:15

Pieski, kotki, seriale, piwko i papieroski - oto ulubione rozrywki większości piotrkowian. Miasteczko idiotów.

00


Tartu Tarturanga17.09.2012 22:02

Jestem za !!! Ale niech ktoś zrobi akcję - cięzkie plecaki uczniów min. podstawówek - bo plecaki pierwszoklasistów w zwyż to jest dopiero porażka i problem !!!

00


jajaja ~jajaja (Gość)17.09.2012 23:33

A potem wszyscy, wspólnie pójdą uprzątnąć z miasta tony psich odchodów.
Trzymanie psa na łańcuchu nie jest niezgodne z prawem, natomiast niezgodne z prawem jest niesprzątanie po swoim psie śmierdzącego, różnokolorowego, roznoszonego po chodnikach, wnoszonego pod butami do domów psiego łajna. A tak poza tym to trochę głupie. Czemu tak uczepili się łańcuchów?! Trzeba protestować przeciw znęcaniu się nad zwierzętami (świadomym, czy nieświadomym), a nie przeciw łańcuchom. To tak jakby np. pacyfiści protestowali przeciw używaniu granatów ręcznych. A reszta?
I żeby była jasność, nie jestem za trzymaniem psów na łańcuchu, jestem przeciw hipokryzji i bezmyślności. Przede wszystkim człowiek.

00


ojciec ~ojciec (Gość)18.09.2012 09:28

Proponuję akcję KAGAŃCE DLA PSÓW. Kto zadba o to, żeby duże psy na spacerach z właścicielami nie były postrachem dla przechodniów a szczególnie dla wracających ze szkół dzieci.
Nawet najspokojniejszy pies potrafi zaatakować bez powodu
i z tego wypada zdawać sobie sprawę.
Pozdrawiam Straż Miejską i liczę na aktywność i w tym zakresie.

00


akro ~akro (Gość)18.09.2012 11:51

Nie utrzymuję żadnych kontaktów z ludźmi, którzy w mieszkaniach żyją wspólnie z psami. Obrzydliwość najwyższego rzędu.

00


Al Bundy ~Al Bundy (Gość)18.09.2012 18:09

"przejezdny" napisał(a):
Pieski, kotki, seriale, piwko i papieroski - oto ulubione rozrywki większości piotrkowian. Miasteczko idiotów.


Z Bełchatowa do Tworek jechałeś? Zgadłem? ;))

"akro" napisał(a):
Nie utrzymuję żadnych kontaktów z ludźmi, którzy w mieszkaniach żyją wspólnie z psami. Obrzydliwość najwyższego rzędu.


Ty tak poważnie? Każdego nowopoznanego na wstępie o to pytasz, jeszcze przed podaniem ręki? :))

00


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat