To gdzie mam parkować po 20 jak wracam po pracy na dachu czy kilometr od domu to tobie sie w głowie przewraca KOLESZKO
Witam parę dni temu zaparkowałem na trawniku bo po 20 nie ma szans żeby zaparkować na normalnym miejscu parkingowym i dostałem wezwanie do straży miejskiej. po przyjściu funkcjonariusz 139 i 138 zapytali mnie czy chce 200 czy 500 zł. Postawa i zachowanie tych funkcjonariuszy spowodowało że odmówiłem mandatu a moja sprawa trafiła do Sądu. Wszystkie te zdjęcia są robione tego samego dnia aby pokazać ja "świetnie" pracuje straż miejska...
Zapraszam we wtorek lub piątek na Kazimierza Wielkiego. Cyrk na kółkach
A co nie którzy najlepiej by wyjechali autem do sklepu bo szukają miejsca żeby zaparkować jak najbliżej drzwi bo się nie chce kawałek przejść
Najlepiej parkują policjanci po pracy. Na miejscach dla inwalidy,wyłaczonych pasach,zakazach itd. Kiedyś jednemu zwróciłem uwagę to mnie z błotem zmieszał. Ale mam głaba zdjęcia, jeszcze je świat ujrzy.
Aktualnie nie mieszkam w Piotrkowie, ale jak przyjeżdżam to zwykle nie ma gdzie stanąć, zwłaszcza w okresie świątecznym. Ludzie z bloku, w którym jest polo mają parking podziemny a stają na miejscach dla mieszkańców okolicznych bloków.
Jakby może było więcej miejsc parkingowych to by ludzie tak nie parkowali, sama jak wracam z pracy po 23 nie mam gdzie pod własnym blokiem zaparkować to co wtedy?
W Focusie jest pełno miejsca a mimo to ludzie nie potrafią tam parkować. A mało tego ludzie nawet nie potrafią chodzić po parkingu w Focusie, wciskają się między blisko zaparkowane auta i idą jak święte krowy i ludzią lusterka w samochodach składają, czekam aż w końcu znajdę urwane lusterko pod samochodem. Ludzie otrząśnijcie się. Pozdrawiam. :)
Najwięcej miszczow parkowania jest w piątek przy i w okolicach hali targowej . Zapraszam straż miejska z dużym bloczkiem mandatow
Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!
Życzymy miłego przeglądania naszej strony!