metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
ares1 ~ares1 (Gość)02.02.2017 07:05

Ile firmy segregujące śmieci jeszcze na tym zarabiają???

51


- Były pracownik firmy HAK- ~- Były pracownik firmy HAK- (Gość)02.02.2017 07:39

Po co ta cała segregacia jak wszystko jdzie itak do 1 smieciarki a puzniej znowu przebierane jest na tasmie to głupiego robota jak niewiadomo o co chodzi to zawsze o kase chodzi...

101


zapytajnik... ~zapytajnik... (Gość)02.02.2017 06:23

A kiedy kolejne podwyżki ?? bo uważam, że jeszcze płacimy za mało :]

131


Hihi ~Hihi (Gość)02.02.2017 07:43

Ares proponuje Tobie stworzyć taką firmę, wystartować w przetargu, wygrać! Wtedy będziesz wiedział ile i będziesz czerpał te profity. Skoro firmie z Kielc czy z tamtych okolic się opłaca, to myślę, że jakieś są. Może wtedy przestaniesz narzekać na wszystko co Cię otacza.

23


Hihi ~Hihi (Gość)02.02.2017 08:37

Ares to wystawiasz swoją osobę, czy masz kandydata? To na plakatach wstaw swój nick abym wiedział gdzie postawić x .

13


Inez ~Inez (Gość)02.02.2017 08:44

Nie wydaje mi się aby tak było.być może z początku faktycznie ale obecnie przynajmniej u mnie jest tak,ze śmieci tzw segregowane w workach odbiera firma raz na miesiąc,pozostałe tzw zmieszane 2 razy w miesiacu-trochę trudno było się przyzwyczaić z co tygodniowego odbioru ale dało rade.nowością jest osobny pojemnik na popiol,który szczególnie zimą zajmuje sporo miejsca.dodatkowo raz na jakiś czas firma odbierająca odpady czyści nam pojemniki specjalnymi środkami.za trochę dziwne rozwiązanie uważam mieszanie złomu z plastikiem ale widać tak może być.raz bowiem miałam przypadek ze w ciągu 1 dnia pod dom podjechały 3 ekipy od zbierania złomu właśnie.miłego choć zasniezonego dnia życzę z wielką prosba o uwagę na drogach i chodnikach...

20


dusiołek ~dusiołek (Gość)02.02.2017 08:01

A to kolorowe worki w PT wg ZDIUM nie sprawdziły się, bo nie kumam czaczy.

40


Podziękowania ~Podziękowania (Gość)02.02.2017 09:36

Mieszkańcy Piotrkowa dziękują Radnym Razem dla Piotrkowa oraz SLD za podniesienie opłat za wywóz śmieci od 1 stycznia 2017 r. Czekamy na następne!

100


broda ~broda (Gość)02.02.2017 09:38

"Kolejne zmiany w segregowaniu odpadów" - to i będzie okazja do kolejnej podwyżki zapewne. Większa liczba pojemników to przecież większy koszt obsługi.

70


Hihi ~Hihi (Gość)02.02.2017 08:37

Ares to wystawiasz swoją osobę, czy masz kandydata? To na plakatach wstaw swój nick abym wiedział gdzie postawić x .

13


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat