metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
Fred1 ~Fred1 (Gość)29.01.2024 22:38

Piękna zmiana MZK - a co 120 min super. Chyba odstawię samochód do garażu!!!

20


Kropla ~Kropla (Gość)30.01.2024 07:58

Darmowe bmzk by to wszystko pogodziło w mieście bo nic tu nie ma dla mieszkańców

11


botutajjestjakjest ~botutajjestjakjest (Gość)30.01.2024 08:20

Interesująca może być metodologia tych badań firmy zewnętrznej. Jeśli polega ona na liczeniu ile osób korzysta z autobusów to gratuluję rozumu, bo przecież autobusy jeżdżące w czasie takich badań/pomiarów biorą pod uwagę tych, którzy... korzystają z komunikacji, bo im to pasuje. Jak policzyć i zapytać tych, którzy nie jeżdżą? No właśnie. Wystarczy dobrze pomyśleć jak to przeprowadzić, a później podeprzeć się AI. To nie takie trudne. Wystarczy dobrze pomyśleć. Ale w tym kraju-raju i mieście cud miód za rozum się nie płaci. Dlatego jest jak jest.

31


Miszkanka PT ~Miszkanka PT (Gość)30.01.2024 09:43

Czy linia nr 1 mogłaby znów jeździć przez Wojska Polskiego obok Dziennego Domu Pomocy Społecznej? Korzystają z niego osoby starsze i niepełnosprawne. Przejść nawet kawałek dalej to już jest dla nich problem. Przy okazji remontu ulicy Wojska Polskiego zrobione zostały ładne zatoczki przystankowe, a dalej MZKi tamtędy nie jeżdżą...

30


JD ~JD (Gość)30.01.2024 05:54

Zastanawia mnie tylko to kto planuje trasy tych linii autobusowych MZK i ich częstotliwość? W dalszym ciągu nie ma autobusów na całej długości trasy WZ, które by skróciły czas przejazdu. Trasa SN jest niewykorzystana. W dalszym ciągu MZK - i jeżdżą w kółko a ich częstotliwość jest bardzo mała nie mówiąc już o tym, że prawie wszystkie trasy prowadzą obok dworca PKP. Według mnie nic się nie poprawi aby ludzie mogli korzystać w większej ilości z MZK!

70


go?ć_gosc ~go?ć_gosc (Gość)29.01.2024 22:17

Właśnie obejrzałem ten niby nowy rozklad żenada nic się praktycznie nie zmienia po 22 nadal nie ma mzk a tak wogole dlaczego napisali w rozkładzie że 5 jedzie Wolborska Bujny jak raptem 6 razy jedzie mogliby chociaż puścić na graniczną po 22 kurs to nie.

31


Zuzka 60 ~Zuzka 60 (Gość)29.01.2024 17:06

Ciekawa dlaczego Gmina Wola K. chce zmniejszenie ilości mztek?

10


EP97300 ~EP97300 (Gość)30.01.2024 10:46

Piotrkowski, mapy Google możesz sobie włożyć w buty to będziesz wyższy. ;) Sprawdź na openstreetmap.

10


Ivon ~Ivon (Gość)29.01.2024 19:25

W soboty 6 powinna jeździć co 30 minut

11


Zed ~Zed (Gość)30.01.2024 11:47

Mimo,ze mam darmowe przejazdy to nie korzystam z mzk.Szybciej przez miasto przejechac rowerem w tempie wolnym.Mzk powinno sluzyc do szybkiego przemieszczania sie z jednego miejsca w drugie a nie jezdzenia po calym miescie.Konkretnie pisze o liniach 4 i 6,przejazd przez miasto to 30-40 minut.Moze na emeryturze z nudów sobie pojeżdżę bo teraz szkoda mi czasu.

20


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat