przy takim kolosalnym poparciu jeszcze takie udogodnienia, czy to czasami nie przesada
Wybory będzie organizować Pisowska Komisja Wyborcza, a nie władze samorządowe.
Likwidacja polskiej samorządności - to oznaczają zmiany zaproponowane przez PiS. W tekście zamieszczonym przez redakcję brak informacji najważniejszej, tj. o zniesieniu wymogu zamieszkiwania kandydata na terenie okręgu, z którego będzie wybierany. Oznaczać to może, że samorządowcem w Sulejowie zostanie jakiś partyjny pajac np. z Wieruszowa, Bełchatowa lu Tomaszowa Maz. (znam takich!), a w Piotrkowie będzie rządzić pajac z miasta Łodzi, Rawy Mazowieckiej lub ze Skierniewic.
To jawne pogwałcenie samorządności, wręcz kpina z mieszkańców, którzy nie będą mogli sami decydować o swoich sprawach.
Fajna metoda. Przetrzymać wpis trzy godziny i puścić tak, żeby broń boże nie znalazł się na pierwszej stronie... I po dyskusji!
Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!
Życzymy miłego przeglądania naszej strony!