metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
gość ~gość (Gość)24.09.2015 05:58

Niech jeszcze podniosą ceny za śmieci to cały Piotrków ucieknie .

170


97-??? ~97-??? (Gość)24.09.2015 06:11

Tajna Policja Śmieciowa,i już nowe etaciki dla pasożytów będą.

182


lulek ~lulek (Gość)24.09.2015 06:30

W Polsce każde prawo musi być łamane . Nie potrafimy nic przyjąć bez komentarzy . Przecież za tych mieszkańców, którzy nie zadeklarowali odpowiedniej ilości członków rodzin muszą płacić pozostali, którzy przestrzegają prawa. A i firmy wywożące śmieci niech zaczną dezynfekować i myć pojemniki, bo wyglądają i "pachną" jak szambo. Może warto pomyśleć o takich zapisach w siwz przy następnych przetargach. No i kontrolować, naliczając kary za niewłaściwe wykonywanie przedmiotu umowy.

90


ewa /gość/ ~ewa /gość/ (Gość)24.09.2015 06:48

U nas w kraju wszystkie ustawy nie są pisane prosto , łatwo i konkretnie nie pozostawiając furtki do kombinowania dla swoich. Dlatego każdy jak może to kombinuje , bo prawo jest dla biednych i głupich .

81


Nie zrozumiałem ~Nie zrozumiałem (Gość)24.09.2015 07:37

Do czego będzie służył ten pojazd? Do grzebania w śmieciach, do filmowania mieszkańców czy do podwózki pracowników po kurczaka?

160


1 ~1 (Gość)24.09.2015 07:53

Za 60 tysi można kupić 3 auta. Kpina i żenada. Nie ma jak to na państwowym.

120


Leito ~Leito (Gość)24.09.2015 07:56

Chyba ich posrało....

81


Były kursant ~Były kursant (Gość)24.09.2015 08:17

Hahahahaha
Takie rzeczy tylko w Piotrkowie ;-)

80


sklave sklaveranga24.09.2015 08:19

No i mamy kolejną policję. Piotrków miastem służb specjalnych. A prezydent może kilku oddanych zatrudnić na intratnych stanowiskach. O ile pamięć mnie nie myli to do tych samych celów co ZdiUM, SM otrzymała samochód. Jak się bawić to się bawić na całego i to nie za swoje.
Więcej na http://sklave.manifo.com/

81


XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX ~XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX (Gość)24.09.2015 08:33

A może wysłać listy gończe za tych co zniknęli z Piotrkowa,bo coś mi się wydaje ,że autko za 60 tysięcy ich nie znajdzie. Odkąd wprowadzono nowe stawki śmieciowe i zatrudniono nowe firmy wywożące śmieci Piotrków stał się miastem szczurów. Są wszędzie -nawet do mieszkań wchodzą. Takiego smrodu ze śmietników jak teraz ,to nigdy nie było. Mam to nieszczęście ,że śmietnik jest blisko moich okien i smród jest okropny. Firmy po każdej odbiórce śmieci powinny dezynfekować pojemniki.Zarząd Dróg i Utrzymania Miasta w Piotrkowie niech nie będzie taki mądry - nie tylko brać ,ale dać ludziom komfort.

100


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat