metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
beti ~beti (Gość)04.06.2013 18:06

"realnie" napisał(a):
Prawda musi zwyciężyć.

musi musi. zobaczymy kto na tym proteście najlepszy kapitał polityczny zbił.

00


realnie ~realnie (Gość)04.06.2013 08:49

Wyrazy szacunku dla Pana Wojtka za zorganizowanie tej heroicznej akcji pod Starostwem. Wytrwałości życzę. Prawda musi zwyciężyć.

00


mol molranga29.05.2013 13:56

Przez tydzień ma padać. Powodzenia!! Władza do narodu należy, pozapominali co niektórzy!!

00


ares1 ~ares1 (Gość)29.05.2013 14:00

To może jeszcze Pana Staroste przeproszą że protestują?!

00


ja ~ja (Gość)29.05.2013 14:02

Niech starosta wyda pozwolenie na składowanie śmieci u synalka na działce w Mierzynie.

00


Sonny Boy Williamson ~Sonny Boy Williamson (Gość)29.05.2013 17:06

"mol" napisał(a):
Władza do narodu należy, pozapominali co niektórzy!!


Akurat pan starosta jest z takiej "opcji", że z narodem to mu nigdy nie było po drodze. Czego tu się spodziewać i łudzić. Jedynie co można, to jak najszybciej takich od władzy odsunąć.
Oczywiście popieram myśl, że niech wyda pozwolenie na składowanie u siebie - tam, gdzie mieszka. Proszę bardzo - jeśli tylko inni mieszkańcy nie ucierpią z tego powodu, to jestem nawet za, żeby Pan Szanowny Starosta zamieszkał na hałdzie odpadów "bezpiecznych i niebezpiecznych".

00


qwert ~qwert (Gość)29.05.2013 17:37

a gdzie te śmieci mają być w końcu - wyślijmy może je do niemiec albo na ukraine? ale ja nie płacę za to, niech Ci z Sulejowa zapłacą

00


turysta ~turysta (Gość)29.05.2013 18:09

Zamiast grille robić, powinni śmieci znad pilicy pozbierać.byłby jakiś pożytek.

00


assa ~assa (Gość)29.05.2013 20:58

"Sonny-Boy-Williamson" napisał(a):
Akurat pan starosta jest z takiej "opcji", że z narodem to mu nigdy nie było po drodze

natomiast PIS owi i macierowiczowi na pewno jest. politykierstwo śmierdzi w tym proteście bardziej niż te śmieci.

00


YARO ~YARO (Gość)29.05.2013 21:21

"qwert" napisał(a):
a gdzie te śmieci mają być w końcu


A może po prostu ... do lasu

00


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat