metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
Belzacka Pan Miko ~Belzacka Pan Miko (Gość)14.02.2024 09:36

W innych spółdzielniach ciepło nie wzrosło tylko w naszej. Żarty Pan sobie robi? Za co jeszcze mamy płacić?

72


Zaradna Pani ~Zaradna Pani (Gość)14.02.2024 11:33

Ja mam nowoczesny dom Smart, do tego pompy ciepła i panele słoneczne. Pozdrawiam mieszkańców bloków czyli kurczaków w klatkach.

15


Hania ~Hania (Gość)14.02.2024 13:35

Dla mnie takie spotkania są potrzebne i tyle w temacie

30


s ~s (Gość)14.02.2024 11:13

Dla mnie super, że mu się w ogóle chce a nie siedzi za biurkiem jak poprzednicy.

42


n,iuy ~n,iuy (Gość)14.02.2024 13:42

Gdzie byli do tej pory Prezesi PSM ? Spółdzielnia to jej członkowie i ich potrzeby ,a jak widać zapomniano o tym. To z pieniędzy za czynsze utrzymują się prezesi i pracownicy spółdzielni. Może czas żeby uświadomić i rozliczyć ich obowiązki

31


Pani Prezydent!!! ~Pani Prezydent!!! (Gość)14.02.2024 08:44

Wszystko fajnie, fajnie, że się pan z Platformy Obywatelskiej udziela, tylko dlaczego to robi pod publikę, przed kamerami? Po co ta cała propaganda? Przecież takie rzeczy można robić bez kamer. Uważam, że to na siłę pokazywanie, jaki to ja jestem super, bo się interesuję ludzi. Po pierwsze coś to jest robione - gdyby nie miał interesu, to na pewno nie lansowałby się na każdym kroku w mediach. Po drugie pomoc ludziom to jest jego psi obowiązek.

94


ono onoranga14.02.2024 13:56

A czy w spółdzielni tej też muszą dopłacać za ciepło po 700 zł jak w TBS? Można ten temat poruszyć szanowni redakcjo? Będziemy wdzieczni

31


Marcin.konto Marcin.kontoranga14.02.2024 15:11

W bloku przy ul. Wyzwolenia 8/10 klatka nr 5, także jest zalana piwnica. Zgłosiłem problem w weekend do spółdzielni i odpowiedzi brak. Pozdrawiam

40


piłkarz ~piłkarz (Gość)14.02.2024 15:37

Prezes jest tak wspaniałym i dobrodusznym człowiekiem, że w czasie wolnym od prezesowania przeprowadza staruszki przez ulicę.

03


Mieszkanka psm ~Mieszkanka psm (Gość)14.02.2024 17:06

Dlaczego pan prezes nie powie, że wszystkie obietnice jakie rzuca na lewo i prawo będzie musiał zrealizowac z naszych pieniędzy? A raczej z podwyżek jakie będą, bo on godzi się na zrobienie wszystkiego nie patrząc czy na danym budynku jest budżet czy nie.

14


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat