metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
Brak gospodarności ~Brak gospodarności (Gość)14.02.2024 10:11

Kwestia przycinania drzew w PSM to kpina panie prezesie, na osiedlu Łódzka -Wysoka przycinanie odbywało się w lipcu trwało ok. 10 minut przy każdym bloku,bez żadnej kontroli czy nadzoru że strony administracji , pieniądze wyrzucone w błoto,nasze pieniądze.

20


celina ~celina (Gość)14.02.2024 09:52

U nas w Karusi to prezesa na oczy nie widziałam a tu proszę w PSM wychodzi do ludzi

33


Xyza ~Xyza (Gość)14.02.2024 10:45

Pierwsze co to powinni się zająć kanalizacja i parkingiem na Batorego bo nie zlicze, ile razy się kłóciłem z osobami, które mimo znaku informującego, że parking tylko dla mieszkańców parkują albo do sklepów, usług na dole, lub z nowych bloków ja muszę albo przyjechać później z pracy żeby zaparkować gdziekolwiek auto, albo okrążyć całe osiedle w poszukiwaniu jednego miejsca parkingowego...

30


Gosc8 ~Gosc8 (Gość)14.02.2024 11:03

Czego się czepiacie kilka miesięcy jest prezesem.Sprzatac bałagan po innym musi
.Dajcie mu trochę czasu co ma chłop zrobic.On już posprzątał nie jeden syf a potem mu podziękowali.I przyszedl ktoś inny wszedł we wszystko co zrobil pan Sokalski.Taka jest prawda.

62


a1co ~a1co (Gość)14.02.2024 11:09

Prezes za pieniądze Spółdzielni robi sobie marketing na 100% szykuje się do rady Miasta. A najlepsze z tego to fakt, że za żadnego poprzedniego Prezesa nie było takich podwyżek jak za tego ale zrzuci na podwyżki ciepła i ludzie to kupią.

41


go?ć_lokator ~go?ć_lokator (Gość)14.02.2024 11:25

Mi zalało piwnicę i ziemniaki struchlały a przy rowerze zardzewiał łańcuch. Pytam się kto poniesie te koszta?

12


Gonzol ~Gonzol (Gość)14.02.2024 11:32

Ile megapozytywnych komentarzy można o sobie napisać? Jak widać bardzo dużo xd

41


ok ~ok (Gość)14.02.2024 11:35

Super, super super. Prezes, który nie boi się ludzi

22


jj ~jj (Gość)14.02.2024 11:38

Myślałem, ze to żarozumiały facet a przy blizszy poznaniu jest OK. Pozdrawiam Pana Prezesa

23


kolejna szopka ~kolejna szopka (Gość)14.02.2024 12:52

Już mi niedobrze od tej polityki. Już nie można ludziom pomóc tak po prostu tylko trzeba robić szopkę z mediami? Przecież to widać gołym okiem, że będzie start na radnego z tamtego okręgu. Wszystko niestety kosztem biednych ludzi. Ciekawe jaką odpowiedź dostaną jak przyjdą z pytaniami o wysokie podwyżki?

31


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat