metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
jestem ~jestem (Gość)14.04.2014 13:33

Czytam, co mówi przedstawiciel starostwa, czyli przedstawiciel prawa pani Stępień i nie mogę w to uwierzyć, będziemy naruszać prawo własności, będziemy odblokowywać drogę...Tak mówi. Ciekawe, czy tak samo by mówiła, gdyby ktoś wchodził na Jej podwórko i wywracał donice, bo chce zaparkować. prawo własności jest prawem własności, czy nam się to podoba, czy nie...

30


goja ~goja (Gość)14.04.2014 13:08

W normalnym cywilizowanym świecie urzędy buduje się poza miastem z dogodnymi parkingami dla interesantów.
W polandii urzędy buduje się w centrach miast a parkingi są tylko dla urzędników, bo urzędy są przede wszystkim dla nich.
W centrum jakoś łatwiej zabić tą codzienną nudę np. wyskakując na zakupy.

40


beret beretranga12.04.2014 10:28

Cytuję:
Mamy parkować 8 godzin dziennie na płatnym parkingu?! Za czyje pieniądze? Interwencja będzie na pewno – mówiła kobieta, która przed godz. 7 w poniedziałek przyjechała do pracy.


Jeśli kobieta kupiła samochód za swoje pieniądze to niech za swoje pieniądze go użytkuje - logiczne. A jeśli jej nie stać na parkowanie (TO PO CO KUPOWAŁA SAMOCHÓD) to pozostaje komunikacja miejska lub rower.

166


jaki ~jaki (Gość)12.04.2014 10:50

proszę zapytac jak radzą sobie inni , pracujący w miejscach gdzie jest strefa płatnego parkowania od wielu lat

121


Kreon ~Kreon (Gość)12.04.2014 11:18

"Na pewno się za to weźmiemy. Mamy parkować 8 godzin dziennie na płatnym parkingu?!"
Pycha i buta to mało powiedziane. My URZĘDNICY się za to weźmiemy!!! Pomimo, że to własność prywatna my się za to WEŹMIEMY - jak za czasów Stalina w Rosji!!!!
"W razie zagrożenia odcięto pracownikom i interesantom drogę ewakuacyjną"
To miał być żart?
Doniczka przeszkadza w ucieczce pieszemu?
No chyba, że w Starostwie ewakuacja odbywa się służbowymi limuzynami.
Czy w tym kraju dociera do niektórych, że jeżeli jestem właścicielem ruchomości/nieruchomości to robię z tym co chcę?
Oczywiście w granicach prawa.

121


.. ~.. (Gość)12.04.2014 12:39

RULETKA się dalej kręci ?
Chory Kraj , Chore Miasto ?

31


parking nie dla wszystkich ~parking nie dla wszystkich (Gość)12.04.2014 13:21

Tylko sąd może ten problem rozstrzygnąć. Właściciel gruntu ma prawo pobierać opłaty za parkowanie na jego terenie a nawet zakładać blokady na koła. Święte prawo własności. Niech sobie urzędasy wykupią abonament w płatnej strefie.

111


PTB PTBranga12.04.2014 15:14

A mógł by ktoś wstawić zdjęcie tego znaku przy wjeździe ?
Może urzędnicy czytać nie potrafią? .. Ale w takim razie co oni w tych urzędach robią?

52


sklave sklaveranga12.04.2014 17:01

Donicowa wojna...i....
Otwarcie nowej siedziby Starostwa Powiatowego w Piotrkowie. Wicepremier był, pobłogosławił. No a Cysorza nie było. No a była okazja coś dla miasta ugrać.....
Więcej:http://piotrkowtrybunalski.naszemiasto.pl/artykul/bez-sciemniania-bla-bla-bla-i-szafa-gra,2233566,t,id.html#c8b29971e6024ad6,1,3,6

40


OVK ~OVK (Gość)12.04.2014 17:26

"PTB" napisał(a):
A mógł by ktoś wstawić zdjęcie tego znaku przy wjeździe ?
Może urzędnicy czytać nie potrafią? .. Ale w takim razie co oni w tych urzędach robią?


a po co wstawiać? przecież widać wyraźnie jak byk,ZAKAZ RUCHU,ale pasożyty widać nie znają znaków.

52


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat