widać dziewczyny ,że potencjał macie przeogromny Szczecin był do pogonienia bez żadnego problemy psychika was dobija i , albo jest to wina trenera lub całkowity brak wiary w swoje możliwości i z tym trzeba się uporać ,a wtedy gwarancja pierwszej 4
Zmiana trenera potrzebna od zaraz. Dziewczyny te mecze które wygrały to wygrały by bez trenera a jak przeciwnik wymagający to trener się gubi, taka prawda nie rotuje składem.
Co rok zmiana trenera ? To trener nie pozwala rzucać albo każe podawać sobie w nogi ? Nie to żebym go bronił bo też ma swoje za uszami ... Ale może czas wymieniać zawodniczki ... Bo co roku ten sam problem W połowie roku trener jest be, przychodzi nowy na pół rundy,ratuje zespół przed spadkiem,robi przygotowania i za chwilę znowu jest be. Wymienić dziewczyny które i tak nic nie wnoszą , dać szansę młodszym bo chyba niektórym pasuje taka sytuacja Utrzymanie pewne (chyba) więc po co umierać za drużynę, zero ambicji żeby osiągnąć coś więcej
Pierwszy raz byłam na meczu i jedynie co zapamiętała to przystojaniaka, który w pierwszej połowie siedział w koszulce Piotrcovi za krzesełkami naszych dziewczyn.
Przecież ktoś znający chociaż trochę naszą "ręczną" rzeczywistość wynik i póżniejsze komentarze zna bez chodzenia na mecze i czytanie. Nie zmienia się nic od wielu lat doszło tylko dodatkowe fachowe komentowanie trenera. Kiedy trener zacznie trenować a nie opowiadać "bajki".
Sialala zabawa trwa w SkyPub, to było do przewidzenia. Coraz gorsza atmosfera w zespole, przedziwne decyzje trenera, sterowanie trenerem zza pleców. Po co Cygan była ściągana posiedzieć na ławce, dlaczego na skrzydle gra Ania a nie Kaśka skrzydłowa, jak długo jeszcze bedzie Zorica uważana za super zawodniczke. Czy faktycznie mamy tak mało zawidniczek, że Ola musi grać na wszystkich pozycjach i popełniać tyle błędów, już w meczu z Koszalinem pokazała jak się robi co chwilę faul w ataku. Zarząd woli zamknąć oczy i po szlachecku bawić sie w SkyPub niż reagować. Ciekawe czy jak bedziemy na dnie tabeli w grudniu to też Pan K będzie wspominał gdzie byliśmy w tym okresie w poprzednich sezonach, albo na koniec rozgrywek jak będziemy spadać do I ligi, bo do Ligi Zawodowej nie dostaniemy licencji.
Fantastyczna drużyna tylko robi za dużo błędów, dziewczyny jesteście cudowne tylko kto będzie was chciał oglądać ?
Dokładnie jak wspominają piszący wcześniej - za dużo błędów i to nas gubi... Potrafimy mecz przegrać w minutę dwoma podaniami... i to nie jest pierwszy raz, jakiś brak koncentracji się wkrada. Nie wygląda to źle, teoretycznie mocniejsi rywale są jak najbardziej w zasięgu możliwości Dziewczyn ale brakuje tej przysłowiowej kopki nad "i". Moim zdaniem nieraz chcą za szybko coś zrobić, zamiast grać spokojnie. Więcej rozwagi na boisku i wygrane przyjdą, jestem optymistą.
Wczoraj Szczecin bardzo ładnie wychodził do kontry dwiema skrzydłowymi, Panie Trenerze może warto by było wprowadzić ten element u nas, mamy szybkie skrzydłowe. Wczoraj na plus Wyrzychowska i Zorica za walkę pod koniec :)
No tak. Z Koszalinem to była wina sędziów. Teraz piłka za bardzo obklejona. Ciężkie jest życie nie ma co
Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!
Życzymy miłego przeglądania naszej strony!