metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
snoop dragi drag ~snoop dragi drag (Gość)07.10.2015 16:48

Ok, a z naszego miasta kiedy pojedziemy z predkoscia jak 10 lat temu? Do wawy moglem dojechac 1:40 nnno moze 1:50 ahhh studia piekny czas :)

60


... ~... (Gość)07.10.2015 17:28

żółw, ślimak - takie nazwy chyba bardziej by pasowały.

50


broda ~broda (Gość)07.10.2015 18:29

Czy to jest ważne czy Deyna czy Bursztyn? Chodzi o to żeby kursowały tak jak kiedyś. Mimo masy pociągów towarowych dojeżdżało się w miarę przyzwoicie. Teraz - towarowych jak na lekarstwo - a osobowe jeżdżą coraz wolniej. Z Piotrkowa nad morze - około 400 km - czas ponad 7 godz. Średnia pięćdziesiąt kilka kilometrów - a gdzie huczne 160 km/godz.? Bo o Pendolino w Piotrkowie to nawet nie marzę.

50


broda ~broda (Gość)07.10.2015 18:33

Cytuję:
Warszawa-Bydgoszcz – Łucznika


Winno być - Łuczniczka.

30


colo ~colo (Gość)07.10.2015 18:49

Natomiast do Piotrkowa dojedziemy Machalasem.

40


zagubiony ~zagubiony (Gość)07.10.2015 17:09

Internauci podpowiedzcie mi jak mam dojechać z Piotrkowa na godzinę 10- ą do Warszwy. Jestem w tym wypadku nowicjuszem. Samochód odpada.

30


Radek ~Radek (Gość)07.10.2015 17:47

Szkoda że są zaplanowane dwa pociągi z Warszawy do Jeleniej Góry, jeden pendolino a drugi Express, będą jechały przez Piotrkow i żaden się tu nie zatrzyma. Byłoby to idealne połączenie z Wrocławiem i Karkonoszami

91


Al Bundy ~Al Bundy (Gość)07.10.2015 21:43

Brakuje w zestawie Cebuli i Czosnka ("Znowu jedziesz Cebulą?", "Wiesz, ten Mosiek to codziennie Czosnkiem jedzie..."). ;)
I jeszcze mogłaby być Nekrofilia (pociąg do Zakopanego). ;)
***
Czy największym kolejowym problemem w Polsce są nazwy dla pociągów?
I co piotrkowian obchodzi, jak będzie się nazywał pociąg, który nawet przez Piotrków nie przejeżdża?
Interesująca byłaby wiadomość, jakie nowe połączenia kolejowe pojawią się w Piotrkowie. A pojawią się jakieś nowe?

102


cynik ~cynik (Gość)08.10.2015 09:20

Kocham Uszatka ,ale tego bajkowego. A teraz mojego idola polska kolej chce zepsuć. To bardzo nieładnie.

41


his. ~his. (Gość)08.10.2015 10:18

Co się k...rwa dzieje jak gość pyta się przez intetnet jak dojechać do stolicy dużego państwa koleją i to oddalonej o 120 km? To znaczy ,że jest b...el totalny. Myślę ,że jak ktoś wpadł na taki pomysł to czuje się zagubiony w ilości spółek kolejowych ,rozkładów itd.....

30


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat